Tiktok Takipçi Satın Al

İnksen Türkiye’nin En Hızlı Gelişen Yazılım Şirketi

İnksen Teknoloji ve Danışmanlık şirketi yeni ürünleri ile son kullanıcılara ve kurumsal firmalara hizmet veriyor.


20 yıllık yazılım geliştirme tecrübesine sahip geniş bir ekip tarafından faaliyetlerini sürdüren inksen, geliştirmiş olduğu çözümler ile piyasada adından söz ettiriyor.

Yazılım geliştirme konusunda kendine güvenen inksen, yenilikçi çözümler konusunda oldukça iddialı bir yazılım şirketi. Özellikle mobil uygulama, platform geliştirme ve özel yazılım çözümleri şirketin esas faaliyet alanları arasında olan inksen yazılım şirketleri arasında kendine en ön sıralardan yer buluyor.

Bilindiği üzere her yeni gün, yeni talepleri beraberinde getirmekte olup, günümüz teknolojileri sürekli evrim geçirmektedir. Firmalar yeni talepleri karşılamak ve en yeni teknolojik gelişmeleri kullanabilmek için ekstra mesai harcamaktadırlar. İnksen yazılım şirketi de bu temelde ara vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmanın ana hizmet alanları arasında bulunan ana başlıklar olarak; teknoloji ve dijital dönüşüm, yönetim danışmanlığı, yazılım ekibi oluşturmak sayılabilir. Bunun yanı sıra inksen mobil uygulama geliştirme, platform geliştirme, büyük veri ve analitik, yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu, devops, ui/ux tasarım, e-ticaret çözümleri gibi konularda detaylı çalışmalar yapmaktadır.

İnksen Türkiye’nin En Hızlı Gelişen Yazılım Şirketi

İnksen hangi sektörlere hitap eden çözümler sunuyor?

İnksen geliştirmiş olduğu birbirinden farklı yazılım ve mobil uygulama çözümleri ile birçok farklı sektöre hitap etmektedir. Sektörel temelde öncelik listesi yapılması gerekirse şu şekilde sıralama yapabiliriz.

Lojistik sektörü, nakliye sektörü, perakendeciler, toptan satış yapan firmaların bulunduğu sektörler, gümrükleme sektörü, dış ticaret sektörü, ithalat ve ihracat sektörü vb.

Her sektörün kendine has talepleri olduğunu biliyoruz. Yazılım firmaları için en büyük sorunlardan biri işte budur. Birbirinden farklı sektörlerin talepleri yerine getirebilmek adına oldukça detaylı ve uzun süren yazılım geliştirme çalışmaları sergilemek zorundadırlar. İnksen çok geniş danışman ve yazılım geliştirme kadrosu ile çok geniş bir sektör ve ürün yelpazesine sahiptir.

İnksen Türkiye’nin En Hızlı Gelişen Yazılım Şirketi

Genel olarak ürün geliştirme felsefesi ilk yazılan koddan yazılımın son koduna kadar, baştan sona mükemmel yazılım geliştirme odağıdır. Bunu başarabilmek için scrum felsefesi ile ekiplerini yönetmeyi tercih eden inksen, bu tarz bir ekip yönetiminden oldukça verimli sonuçlar almaktadır.

Özetlemek gerekirse; inovatif teknolojik çözümleri ile inksen müşterilerine en iyi çözümleri sunabilmek için hiç durmadan yüksek bir tempoda çalışmalarına devam etmektedir. İnksen – iz bırakan teknoloji – ile tanışmak için inksen.com adresi üzerinden sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu