ServerKurma.com Oyun Sunucu Sağlayıcısı

Serverkurma olarak Türkiye’de ilk oyun sunucusu sağlayan firmayız. Bu alanda yıllardır çalışmalar yapmaktayız.

Bu sektörde en önemli şey destek hizmetidir. Bu yüzden gün geçtikçe ekibimize yeni tecrübeli ekip arkadaşları almaktayız. Bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi garanti etmekteyiz. Başlıca en çok tercih edilen hizmetimiz CSGO server kiralamadır. Sizlerde csgo hayranıysanız sitemize bekleriz.

ServerKurma.COM Sunduğumuz Hizmetler

Bir çok oyun serverı hizmeti sunmaktayız. Yeni çıkan oyunlar içinde hosting hizmeti vermekteyiz. Tabi yeni çıkan oyunların eklenmesi biraz vakit alabilir ama her zaman destek ekibimize ulaşıp bu konuda önceden bilgi alabilirsiniz.

ServerKurma.com Oyun Sunucu Sağlayıcısı

Oyunlar arasında günümüzün en popüler olan minecraft oyunuda hizmetlerimiz arasındadır. Sizlerde hemen Minecraft server kirala adresini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Diğer bir oyun son yıllarda çıkan ve bir çok twitch yayıncısının oynaması ile aşırı popüler olan Fivem ‘dir. Fivem bir role play oyunudur. Ana temel olarak kendi modlarını kullanır ve GTA5 oyununa sahip olmanız gerekmektedir. Sizlerde kendi role play serverınızı kurabilir ve kendi dünyanızda oynayabilirsiniz. Bunun için hemen Fivem Server Kiralama sayfamızı ziyararet ediniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Yüz Tanıma Sistemi Çalışma Prensibi
Abone Ol 

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu