IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

Yıllar geçtikçe, IKEA’nın ürün grubuna çeşitli akıllı ev ürünleri tanıttığını gördük. Bu, IKEA’nın kendi akıllı ampulleri, akıllı panjurları ve akıllı hoparlörleri için yerleşik kablosuz şarj cihazlarıyla birlikte gelen lambalarla başladı.

Aslında şirket tarafından yapılan son bir duyuruda, akıllı ev ürünlerinin geliştirilmesine odaklanacakları IKEA Home Smart adlı yeni bir iş birimi oluşturacaklarını açıkladılar. İsveç IKEA’daki yeni IKEA Ev Akıllı İş Birimi Başkanı Björn Block’a göre, “IKEA, ileriye dönük birçok insan evde daha iyi bir yaşam için ürünler sunmaya devam etmek istiyoruz. Bunu yapabilmek için geleneksel ev döşemesinin ötesinde ürün ve çözümleri araştırmamız gerekiyor. ”

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

“IKEA’daki diğer tüm departmanlarla birlikte çalışarak, IKEA Akıllı Ev iş birimi, IKEA ürün yelpazesinin dijital dönüşümünü yönlendirecek, mevcut işletmeleri iyileştirecek ve değiştirecek ve birçok kişiye akıllı ürünler sunmak için yeni işletmeler geliştirecek . Daha yeni başlıyoruz. ”

Şirketten görmeyi beklediğimiz türden yeni akıllı ev ürünleri hala görülmeye devam ediyor, ancak şimdiye kadar, şirket tekliflerinin ilk incelemeleri çoğunlukla satın alınabilirlikleri ve ayrıca Apple’s HomeKit gibi platformlarla uyumluluğu sayesinde olumluydu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Overwatch Ücretsiz Oluyor!

Buğra Noyan

100 Bin Fotoğraftan Oluşan En Net Ay Fotoğrafı

Buğra Noyan

YouTube’un Eski Masaüstü Arayüzü Mart Ayında Devre Dışı Bırakılacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.