IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak! - TeknoDiot.com

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

Abone Ol 

Yıllar geçtikçe, IKEA’nın ürün grubuna çeşitli akıllı ev ürünleri tanıttığını gördük. Bu, IKEA’nın kendi akıllı ampulleri, akıllı panjurları ve akıllı hoparlörleri için yerleşik kablosuz şarj cihazlarıyla birlikte gelen lambalarla başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Aslında şirket tarafından yapılan son bir duyuruda, akıllı ev ürünlerinin geliştirilmesine odaklanacakları IKEA Home Smart adlı yeni bir iş birimi oluşturacaklarını açıkladılar. İsveç IKEA’daki yeni IKEA Ev Akıllı İş Birimi Başkanı Björn Block’a göre, “IKEA, ileriye dönük birçok insan evde daha iyi bir yaşam için ürünler sunmaya devam etmek istiyoruz. Bunu yapabilmek için geleneksel ev döşemesinin ötesinde ürün ve çözümleri araştırmamız gerekiyor. ”

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

“IKEA’daki diğer tüm departmanlarla birlikte çalışarak, IKEA Akıllı Ev iş birimi, IKEA ürün yelpazesinin dijital dönüşümünü yönlendirecek, mevcut işletmeleri iyileştirecek ve değiştirecek ve birçok kişiye akıllı ürünler sunmak için yeni işletmeler geliştirecek . Daha yeni başlıyoruz. ”

Şirketten görmeyi beklediğimiz türden yeni akıllı ev ürünleri hala görülmeye devam ediyor, ancak şimdiye kadar, şirket tekliflerinin ilk incelemeleri çoğunlukla satın alınabilirlikleri ve ayrıca Apple’s HomeKit gibi platformlarla uyumluluğu sayesinde olumluydu.

Göz atın:   Bitcoin 11 Yaşında!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL