Tiktok Takipçi Satın Al

IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

Yıllar geçtikçe, IKEA’nın ürün grubuna çeşitli akıllı ev ürünleri tanıttığını gördük. Bu, IKEA’nın kendi akıllı ampulleri, akıllı panjurları ve akıllı hoparlörleri için yerleşik kablosuz şarj cihazlarıyla birlikte gelen lambalarla başladı.

Aslında şirket tarafından yapılan son bir duyuruda, akıllı ev ürünlerinin geliştirilmesine odaklanacakları IKEA Home Smart adlı yeni bir iş birimi oluşturacaklarını açıkladılar. İsveç IKEA’daki yeni IKEA Ev Akıllı İş Birimi Başkanı Björn Block’a göre, “IKEA, ileriye dönük birçok insan evde daha iyi bir yaşam için ürünler sunmaya devam etmek istiyoruz. Bunu yapabilmek için geleneksel ev döşemesinin ötesinde ürün ve çözümleri araştırmamız gerekiyor. ”


IKEA Akıllı Ev Gelişimini İki Katına Çıkartıcak!

“IKEA’daki diğer tüm departmanlarla birlikte çalışarak, IKEA Akıllı Ev iş birimi, IKEA ürün yelpazesinin dijital dönüşümünü yönlendirecek, mevcut işletmeleri iyileştirecek ve değiştirecek ve birçok kişiye akıllı ürünler sunmak için yeni işletmeler geliştirecek . Daha yeni başlıyoruz. ”

Şirketten görmeyi beklediğimiz türden yeni akıllı ev ürünleri hala görülmeye devam ediyor, ancak şimdiye kadar, şirket tekliflerinin ilk incelemeleri çoğunlukla satın alınabilirlikleri ve ayrıca Apple’s HomeKit gibi platformlarla uyumluluğu sayesinde olumluydu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu