İçişleri Bakanlığı, GTA Oyununa Giriş Yaptı! (VİDEO) - TeknoDiot.com

İçişleri Bakanlığı, GTA Oyununa Giriş Yaptı! (VİDEO)

Abone Ol 

İçişleri Bakanlığı, GTA’ya giriş yaptı! İçişleri Bakanlığı, yaya geçiş önceliğini gösteren efsane bir içerik çıkarttı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Trafikte yaya öncülüğüne dikkat çekmek isteyen İçişleri Bakanlığı, güzel bir işe imza attı. Daha çok genç nesil için dikkat ve ilgi çekici bir proje gerçekleştirdi.

2019 yılını “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan eden İçişleri Bakanlığı, trafikte yaya öncülüğünü bir kez daha hatırlatmak için bu sefer GTA V’i kullandı. YouTube üzerinden yaklaşık 2 dakikalık bir video paylaşan İçişleri Bakanlığı, trafikte yaşanan farklı olayları oyuna yansıtarak yaya öncülüğüne farkındalık sağlamayı amaçladı.

İçişleri Bakanlığı, GTA Oyununa Giriş Yaptı! (VİDEO)

Videoda trafikte yaya önceliğinin farklı durumlarda nasıl işlemesi gerektiği eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Videoda da GTA’nın popüler görev başarılı olduğu zaman ekrana çıkan “görev başarılı” ibaresi gerçeklik katmış durumda.

Ayrıca yayınlanan videoda eğlenceli anlar da bulunuyor. Son görevde oyunun ana karakterlerinden biri olan Michael’ın kurala uygun hareket etmediği, ardından telefonuna EGM tarafından gönderilen mesaj ile kanun gereği 488 TL para cezası kesildiği görülüyor.

İşte Yaya Önceliğini Bir de GTA ile Öğreniyoruz videosu:

Göz atın:   GTA 5'in Yeni Sürümü Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!