Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX Post Malone Online Fan Etkinliği Duyuruldu

Post Malone, HyperX Twitch Kanalı’nda “Samimi Oyun Oturumu” için 24 Temmuz’da hayranlarını bir araya getiriyor.

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun birimi HyperX, bugün Grammy ödüllü sanatçı ve HyperX oyun elçisi Post Malone’un HyperX Twitch kanalında hayranlarıyla bir akşam oyun oynayacağını duyurdu.


HXCKED adı verilen etkinlik, HyperX Kahramanları ve bir çok konuğun popüler oyunlar oynayarak hayranlarıyla bağlantı kurduğu bir dizi etkinlik akışından ilki. Post Malone’un, Twitch’te hayranlarıyla sohbet ederek etkileşime girerken Call of Duty: Warzone’daki becerilerini göstereceği seri 24 Temmuz Cuma günü başlatacak.

HXCKED etkinliği, yıldızların hayranlarla rahat ve samimi bir ortamda etkileşime girebileceği bir platform sunarak HyperX’in toplulukları oyun aracılığıyla bağlama geleneğinin altını çiziyor. Etkinlik, oyun ve kültürün kesiştiği noktada yer alan hizmet ajansı, girişim ve IP stüdyosu Cut + Sew şirketi Zoned tarafından üretilecek.

HyperX Post Malone Online Fan Etkinliği Duyuruldu

HyperX pazarlama müdürü Dustin Illingworth “HyperX, Post Malone ile HXCKED serimizi başlattığı için çok heyecanlıyız,” dedi. “Post Malone’un rakipsiz küresel varlığı, samimi hayran etkileşimi ve oyun sevgisi onu en yeni programımızı başlatmak için ideal bir seçim haline getiriyor.”

Hayranları 24 Temmuz Cuma günü (EDT) 21: 00’de Post Malone ile HXCKED’i aşağıdaki linkten izleyebilirler.

HyperX Post Malone Online Fan Etkinliği Duyuruldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu