Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX Cloud II Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu!

HyperX Cloud 2 kablosuz oyuncu kulaklığı tanıtıldı!

HyperX Cloud 2 kablosuz oyuncu kulaklığı tanıtıldı! Cloud II Wireless’ın rahatlığı, uzun pil ömrünü ve 2.4 GHz kablosuz bağlantıyı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Özel hafızalı köpük, premium kalite suni deri, ağırlık dağılımı ve kavrama kuvveti gibi bize özel detaylarla HyperX farkını hissedin. Oyunlarınızdaki zengin ve etkili sesleri net ve doğru bir şekilde işitin. Özel olarak ayarlanmış 53mm sürücülerle kendinizi oyun dünyasına bırakın veya önemli sesli ipuçlarına odaklanın.


HyperX ’in En Çok Satan İkonik Oyun Kulaklığı Cloud II, Yeni Görünümü, Kablosuz Özelliği 30 Saatlik Pil Ömrü ve Özel HyperX Konforu İle Karşımızda

Kingston Company Inc. oyun birimi HyperX, HyperX Kablosuz Oyun Kulaklığı Cloud II ‘yi duyurdu. Çıktığı günden bu yana dört milyon satan ve hala satılmaya devam eden kablolu Cloud II ‘nin tasarımı, konforu, performansı ve dayanıklılığının mirası üzerine inşa edilen yeni kablosuz Cloud II kulaklık, bir dizi özellikle birlikte geliyor.

HyperX Cloud II Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu!

30 Saatlik Pil Ömrü

Etkileyici oyun içi ses deneyimleri için tasarlanan Kablosuz Cloud II, evden çalışırken, uzaktan eğitim görürken ya da oyun oynarken zengin ve net ses sunan, özel ayarlanmış HyperX sanal 7.1 surround ses1 ve 53 mm sürücüler içerir. Yeni oyun sınıfı kablosuz kulaklıkta 2.4 GHz ‘de kablosuz bağlantı, 30 saate2 kadar pil ömrü ve 20 metre kablosuz bağlantı menzili bulunmaktadır.

Cloud II Kablosuz kulaklık, konforda HyperX imzası için ayarlanabilir kafa bandı, esnek suni deri ve yumuşak hafızalı köpük içeren dayanıklı bir alüminyum çerçeveye sahiptir. Kulaklıkta etkileyici oyun içi ses için özel olarak ayarlanmış 53 mm’lik büyük sürücüler bulunmaktadır. Ekstra rahatlık için ses seviyesini ayarlamak, mikrofon sesini kapatmak ve mikrofon takibini etkinleştirmek için sezgisel kulaklık kontrolleri ve gelişmiş konumsal ses için sanal 7.1 surround1 ses sunar.

HyperX Cloud II Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu!

Etkileyici Performans

Kulaklık, geliştirilmiş oyun içi ve video konferans sohbetleri için arka plan gürültüsünü ve patlayıcı seslerin etkilerini azaltan gürültü önleyici, çıkarılabilir bir mikrofon içerir. Esnek tasarımı ile kullanıcıların mikrofonu tercihlerine göre kolayca konumlandırmalarına olanak tanır. Kulaklık ayrıca mikrofonu sessize alma LED göstergesine ve mikrofon takibi özelliğine de sahiptir.

Cloud II Kablosuz oyun kulaklığı, PC, PS4  ve Nintendo Switch ile uyumlu olup, kusursuz sohbet uyumluluğu için TeamSpeak ve Discord tarafından onaylanmıştır. Kulaklık, HyperX’in NGENUITY yazılımıyla çalışmakta olup, ayrıca isteğe bağlı köpük pop filtresi

HyperX Cloud II Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu! HyperX Cloud II Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Duyuruldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu