Huawei'nin Yeni Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı - TeknoDiot.com

Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

Abone Ol 

Huawei, geçtiğimiz aylar içinde ilk katlanabilir telefonu Mate X modelini duyurmuştu. Huawei’nin bu sefer yeni bir katlanabilir telefonu sızdırıldı.

Galaxy Fold ve Huawei Mate X şu anda piyasada mevcut olabilecek tek katlanabilir telefon olarak gösterilebilir durumda.

Galaxy Fold’un piyasaya sürülmesi süresiz olarak ertelenirken, Mate X Haziran ayında piyasaya sürülecek. Görünüşe göre, Huawei mevcut tasarıma karar vermeden önce diğer tasarım stillerini denemiş. Bir Huawei görevlisinin elindeki Weibo’ya sızan bir fotoğrafta, üst ve alt kenarlarda kalın çerçeveli katlanabilir bir telefon prototipi gösteriliyor.

Huawei'nin Yeni Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

Cihaz Şubat ayında düzenlenen Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) görülüyor. Tasarım çok cilalı görünüyor ve kalın çerçeveler güzelliği stabilize etmiş durumda. 

Her yerinde son derece ince çerçevelere sahip olan Mate X’in aksine. Bununla birlikte, görünüşe göre prototip olan cihaz, Mate X gibi dışa doğru katlanmaktadır. Katlandığında, ekranın bir yarısı etkin değildir, diğeri ise ön tarafta aktif kalmaktadır. Cihazın arka tasarımı bilinmiyor malesef. Şu anlık sadece bu görsel ile yetineceğiz gibi görünmekte. 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu