Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

Huawei, geçtiğimiz aylar içinde ilk katlanabilir telefonu Mate X modelini duyurmuştu. Huawei’nin bu sefer yeni bir katlanabilir telefonu sızdırıldı.

Galaxy Fold ve Huawei Mate X şu anda piyasada mevcut olabilecek tek katlanabilir telefon olarak gösterilebilir durumda.


Galaxy Fold’un piyasaya sürülmesi süresiz olarak ertelenirken, Mate X Haziran ayında piyasaya sürülecek. Görünüşe göre, Huawei mevcut tasarıma karar vermeden önce diğer tasarım stillerini denemiş. Bir Huawei görevlisinin elindeki Weibo’ya sızan bir fotoğrafta, üst ve alt kenarlarda kalın çerçeveli katlanabilir bir telefon prototipi gösteriliyor.

Huawei'nin Yeni Katlanabilir Telefonu Sızdırıldı

Cihaz Şubat ayında düzenlenen Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) görülüyor. Tasarım çok cilalı görünüyor ve kalın çerçeveler güzelliği stabilize etmiş durumda. 

Her yerinde son derece ince çerçevelere sahip olan Mate X’in aksine. Bununla birlikte, görünüşe göre prototip olan cihaz, Mate X gibi dışa doğru katlanmaktadır. Katlandığında, ekranın bir yarısı etkin değildir, diğeri ise ön tarafta aktif kalmaktadır. Cihazın arka tasarımı bilinmiyor malesef. Şu anlık sadece bu görsel ile yetineceğiz gibi görünmekte. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu