Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei’den Yeni Akıllı Saat GT2!

Huawei, yeni nesil akıllı saati olan Watch GT2’yi tanıttı ve  Kirin A1 yeni çipiyle güçlendirdi.

Huawei yeni akıllı saati ile güncellenmiş kullanıcı deneyimi sağlıyor. Saatlerce süren kullanımını garanti ediyor (günlük kullanımda iki haftaya kadar) ve daha zengin programlarla farklı spor modları sunar. 150 metreye kadar Bluetooth arama özelliği, müzik reprodüksiyonu tanıtıldı ve sağlık ve zindelik izleme sistemi geliştirildi.


Huawei Watch GT2, 454 × 454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç HD AMOLED ekrana sahip. SmartWatch ayrıca bir kişiye ait tüm bilgileri cihazda saklamak için rehber işlevini destekliyor. Ve maksimum beş yüz MP3 şarkı saklamanıza izin veren bir depolama alanı sunar.

Huawei'den Yeni Akıllı Saat GT2!

Huawei Watch GT2, sekiz açık hava sporu ve yedi kapalı alan sporları dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu modların her biri için Huawei Watch GT2 yaklaşık 190 veri türü sağlayabilir.

Sağlıkla ilgili tüm bilgiler Huawei Sport uygulamasında veya sağlık uygulamasında görüntülenebilir. Huawei Watch GT2 ayrıca kalp atış hızı hakkında da bilgi veriyor. Ve on dakikadan daha fazla bir süre için 100 bpm’den veya 50 bpm’den düşükse sizi uyarıyor. Uyku izlemesi şimdilik yok. Ayrıca cihaz 50 metreye kadar suya dayanıklıdır.

Huawei Watch GT2 ayrıca TruRelax’ı da uygular. Kullanıcıların stres endeksi hakkında geri bildirim sağlayarak stresi azaltmalarına yardımcı olmak için geliştirilen bir teknolojidir. Ek olarak Huawei Watch GT2, oturmak için çok fazla zaman harcıyorsa kullanıcıyı harekete geçirmesi gerektiğini hatırlatarak uyarır.

Huawei Watch GT 2, 7 Ekim’in başlarında satışa sunulacak. Mat Siyah renklendirme 229 € ‘dan önerilen fiyatlarla satışa sunulacak. Titanyum Gri varyantı 199 € önerilen bir fiyata mevcut olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu