Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei’den Oyunculara Özel Akıllı Telefon Gelebilir

Huawei bu yıl bir oyun telefonu için planlarını onayladı bu yıl bitmeden oyuncu telefonu görebiliriz. Diğer bir planı ise 2019’da katlanabilir akıllı telefonu piyasaya sürmek.

Dün, Huawei Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Dönüşümlü CEO ve Strateji ve Geliştirme Komitesi Başkanı Eric Xu’nun 5G cihazlarıyla ilgili yaptığı yorumları takiben, 2019 yılı, Huawei için oldukça heyecan verici bir döneme benzemeye başladı, ancak şimdi yeni teknolojinin sadece buz dağının görünen kısmı olduğu ortaya çıktı. Aslında, şirket için önümüzdeki on iki ay için güzel bir planı var.


Bu ayın başlarında Huawei, oyun oynarken çeşitli akıllı telefonlarda performansı önemli ölçüde artırabilen yeni (ekran kartı) GPU Turbo teknolojisini duyurdu. Ancak şimdi, markanın Başkanı Jim Xu’ya göre, şirket, yazılımdan daha iyi yararlanacak ve yılın sonuna kadar gelmesi gereken özel bir oyun telefonu geliştiriyor. Bu yılın sonlarına doğru Huawei’den oyuncu akıllı telefonu görebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18782″]

Huawei'den Oyunculara Özel Akıllı Telefon Gelebilir

[ilgiliicerik icerik_id=”15255″]

Xiaomi, Razer ve ASUS gibi dev isimler oyuncu telefonlarına giriş yapmıştı ve piyasaya çıkarmıştı. Önümüzdeki yıl içinde şirket, ilk 5G özellikli cihazların Haziran 2019’da ulaşacağını doğruladı, ancak Eric Xu şimdi, markanın kendi katlanabilir cihazını piyasaya sürerek doğrudan Samsung ile bir iş birliğine gidilme planlarının olduğunu da duyurdu. Bunu açıklarken, belirli bir zaman çizelgesi verilmedi, ancak Samsung’un teklifinin Şubat’a geleceği söylendiğini düşünürsek heyecanlar artmaya başladı.

Oyuncu akıllı telefonu, 5G cihaz ve katlanabilir cihaz, Huawei P30 serisinin 2019’un ilk yarısında ilk çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyorken, Çin markasının da Mate 20 serisinin Sonbahar lansmanını okuduğuna dikkat çekiyor. Şirkete, Apple’ın 2 numaralı akıllı telefon üreticisi olarak geçmesine ve konumunu sağlamlaştırmasına yardımcı olacak toplam beş ana sürüm sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu