«
Huawei Yeni Müziği ile Yine Duyguları Fethetmeye Devam Ediyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

Huawei, ikinci kez bir ürün lansmanı için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çekilen reklam filminde alışılmışın dışına çıkarak, Türk ezgileriyle yorumlanmış Deephouse türünde bir müzik yarattı.

Huawei P30 Pro reklam filmi için özel olarak hazırlanan “Baktığından Fazlasını Gör” isimli müzik; görüntü ve ses ilişkisinin mükemmel uyumunu yakalayan önemli bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei’nin ikinci kez Türkiye’de çekilen ve tüketicileri ülkemizdeki alternatif rotaları keşfetmeye çağıran Huawei P30 Pro reklam filmi, yine akıllara kazınan farklı müziği ile büyük ses getirdi. Müzik yaratılırken; Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gibi tamamı Türkiye’de çekilen görüntülerin yarattığı hissin, müzik yoluyla izleyicilere geçmesi hedeflendi.

  • Huawei Yeni Müziği ile Yine Duyguları Fethetmeye Devam Ediyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

    Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı

Huawei Yeni Müziği ile Yine Duyguları Fethetmeye Devam Ediyor! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

İzleyicileri adeta etkisi altına alan Huawei P30 Pro reklam filmi müziği, Türk motifleri ve ezgileri taşıyan enstrümanlar olarak bağlama ve duduk kullanılarak oluşturuldu. Cenk Çelebioğlu imzası taşıyan müzik, görüntü ve ses ilişkisinin mükemmel uyumunun yakalanması için yönetmen Turgut Akaçık ve Pure Kreatif Direktörü Öncü Doğu Gürsoy’un ortak çalışması sonucunda yaratıldı.

Reklam müziğine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *