Tiktok Takipçi Satın Al

HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül

Huawei Watch GT 2 Pro, Watch GT 2e ve Watch Fit akıllı saatleri uluslararası basından ödül almaya devam ediyor.


Android Authority, Android Headlines, Newsweek, PhoneArena, Pocketnow, T3, Tech Advisor ve Trusted Reviews, yaptıkları incelemelerde Huawei Watch Serisi ürünleri birçok ödüle layık gördü.

Android Headlines ve Pocketnow yayınları HUAWEI Watch GT 2 Pro’ya “Editörün Seçimi Ödülü” verirken Android Headlines “Saat, fitness modlarıyla son derece iyi bir şekilde donatılmış ve birinci sınıf yapıya sahip. Pil ömrü çılgın ve HUAWEI Watch GT 2 Pro’nun en iyi yönlerinden biri” yorumunu yaparken, Pocketnow, “Uzun pil ömrü, doğru sağlık ve fitness özellikleri, muhteşem ekran ve birinci sınıf şık görünüm nedeniyle HUAWEI Watch GT 2 Pro, görünüm, performans ve çılgın pil ömrü açısından en iyi akıllı saat için Editörümüzün Seçimi oldu” yorumunu yaptı.

HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül

Tech Advisor, “HUAWEI Watch GT 2 Serisi’ne dahil Watch GT 2 Pro’nun şimdiye kadarki en iyisi olduğunu inkar etmek mümkün değil. Piyasadaki en kaliteli ve çekici tasarımlardan birini sunuyor ve sürekli gelişen bir özellik seti ile destekleniyor” derken, Trusted Reviews, “Pil ömrü kesinlikle daha iyi ve her yerde bulabileceğiniz en iyiler arasında” dedi.

HUAWEI Watch Fit

Okurlarına HUAWEI Watch Fit’i mutlaka tavsiye eden T3 ve Trusted Reviews, “Buradaki harika şey, Watch Fit’in bu fitness modu seçeneklerini yalnızca bir yenilik olarak sunmaması. Hayati değerleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek doğru izleme sağlıyor ve ekranda iyi düzenlenmiş bir şekilde sunuluyor. Çoğu insanı memnun edecek, kullanımı kolay, sezgisel ve şık küçük bir giyilebilir cihaz” yorumuyla birlikte, “HUAWEI Watch Fit, rutin ve yeni başlayan sporcular için tasarlanmış yeni, uygun fiyatlı bir fitness takipçisi. Ücretsiz rehberli egzersiz programlarının eklenmesi sayesinde evden formda kalmak isteyen herkes için sağlam bir giriş seviyesi fitness takipçisi” denildi.

HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül

Editörün Seçimi ödülünü veren Android Authority, “SpO2 izlemeden kalp atış hızı, stres veya uykuya kadar Watch Fit, neredeyse üç kat daha pahalı olan Watch GT 2 Pro kadar fitness takibi ile her işi yaptı” yorumunda bulundu. Tech Advisor ise“HUAWEI Watch Fit, güçlü fitness izleme yetenekleri ve harika bir pil ömrü ile şık ve dayanıklı bir giyilebilir cihaz. Yerleşik sanal kişisel antrenör, bu saatin diğerlerinden farklı olmasına yardımcı oluyor” dedi.

HUAWEI Watch GT 2e

Android Headlines Editörün Seçimi ödülü verirken, “Bu saat size uzun süre iyi hizmet verebilir ve başlangıçta inanılmaz bir pil ömrü sunduğundan pilin zayıflaması da çok uzun bir süre için sorun olmaz. Özellikle yapım kalitesi ve pil ömründen çok etkilendik” yorumunu yaptı.

Pocketnow, En İyi Seçim ödülünü verirken, “100 egzersiz modu, doğru kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi okumalarının yanı sıra uzun ömürlü pil ile, Watch GT 2e’nin Android akıllı telefonlarda bir spor akıllı saati için en iyi seçim önerimiz olmaya layık olduğuna inanıyoruz. Tüm bu spor özellikleri iyi çalışıyor ve harika bir pil ömrüne sahipsiniz” açıklamasında bulundu.

HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül

Okurlarına HUAWEI Watch GT 2e’yi mutlaka tavsiye eden Newsweek, “HUAWEI’nin yeni Watch GT 2e akıllı saati, harika bir pil ömrü ve çekici sportif tasarımıyla fitness odaklı bir akıllı saat” yorumunu yaparken, PhoneArena “Şimdi büyük soruya geçelim; SpO2 oksimetre güvenilir şekilde çalışabilir mi? Kısacası, evet, eczaneden aldığımız bir parmaktan ölçüm yapan cihazla karşılaştırdık ve sonuçlar yüzdelik oran ile bile oldukça tutarlıydı” açıklamasında bulundu. Trusted Reviews ise, “Genel olarak spor özellikleri iyi çalışıyor ve hala rakip saatlerin sunduklarını geride bırakan harika bir pil ömrüne sahipsiniz” diyerek okurlarını bilgilendirdi.

HUAWEI’nin en gelişmiş akıllı saati WATCH GT 2 Pro, Siyah ve Küllü Kahve renk seçenekleriyle 2.299 TL son kullanıcı satış fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden sunuluyor.

HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül HUAWEI Watch Serisi Yabancı Basından 12 Ödül

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu