TeknoDiot
     
     
     

Huawei Türkiye Pazarında Tüm Hızıyla Yükseliyor

Huawei Türkiye Pazarında Tüm Hızıyla Yükseliyor

Huawei Türkiye, akıllı telefon pazarındaki yükselişini Türkiye özelinde de sürdürüyor. Uluslararası analiz kuruluşu GfK’nın verilerine göre Huawei , bir yıldan kısa bir süre içinde akıllı telefon segmentindeki pazar payını önemli ölçüde artırdı.

Ağustos 2017’de %3,2 olarak açıklanan Huawei Türkiye akıllı telefon kategorisi pazar payı, Ağustos 2018’de yüzde 21,3 seviyesine yükseldi. Huawei Türkiye Tüketici Ürünleri İş Birimi Ülke Müdürü Seth Wang, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Türkiye’de akıllı telefon pazarında farklı dinamiklerin de etkisiyle önemli bir rekabet ortamı söz konusu. Ülkenin genç nüfusu, güncel teknolojiyi ve bu alandaki ürünleri yakından takip ediyor.

Özellikle fotoğraf alanında son dönemde Huawei’nin yarattığı fark ve bununla beraber ortaya koyduğumuz stil sahibi, güçlü, hızlı, akılcı ürünler, tüketicinin de dikkatini her gün daha fazla çekiyor.

Huawei Türkiye Pazarında Tüm Hızıyla Yükseliyor

Gerçekleştirdiğimiz global iş birlikleri ile birlikte, yapay zeka gibi katma değerli özellikler de yine bu başarıda pay sahibi olduğunu düşündüğümüz diğer unsurlar.

Aynı zamanda iletişim teknolojilerinde de küresel bir lider olan Huawei’nin akıllı telefonlarına da yansıyan bu teknolojisi hem Türkiye’de hem de dünya genelinde bu yükselişin sürmesinin bir diğer itici gücü olacaktır. Huawei olarak tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak ve gerçek ihtiyaçlarına odaklanan, şık ve akılcı ürünler sunmaya devam edeceğiz.”

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vivo ilk 6G Patentini Aldı Şimdilik Bir Logoya Sahip!

Yusuf Karcılar

Huawei’den 5G Teknolojisi Hakkında GSM Servislerine Tavsiyeler

Umut Bilgen

Erkek Giyim Markası Kiğılı, Market Ürünleri Satışına Başladı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.