Huawei P40'a Grafen Pil Gelmeyecek, Yetkililer Onayladı! - TeknoDiot.com

Huawei P40’a Grafen Pil Gelmeyecek, Yetkililer Onayladı!

Abone Ol 

Huawei‘nin Twitter‘da resmi Fransa hesabının yaklaşmakta olan P40 Pro’yu bir grafen pille alay etmesi ve kısa bir süre sonra, bunun mevcut teknoloji durumunda neredeyse imkansız olduğunu yorumlamak için bir şüpheci dalgası geldi ve haklıydılar.

Huawei Fransa’nın Twitter hesabı tweet’i sildi ve bunun sadece bir söylenti olduğunu ve resmi bir onay olmadığını söyledi. Aslında yetkililer, teknolojinin hala uygulamaya hazır olmaktan çok uzak olduğunu, bu nedenle sabırla beklenilmesi gerektiğini söyledi.

Huawei P40'a Grafen Pil Gelmeyecek, Yetkililer Onayladı!

Sektör uzmanları, telefonlardaki ilk grafen pillerin 2021’de en iyi durum senaryosunda ortaya çıkmaya başlaması gerektiğini söylüyor.

Her durumda, ilk grafen pillerin çıkmasını ve mucize malzemenin neler yapabileceğini göremiyoruz. Görünmeyen şarj hızları, zaman içinde minimum pil bozulması ve daha iyi yoğunluk vaat ediyoruz.

Göz atın:   Huawei, Mate X Küresel Lansman Planlarının Hala “İnceleme Altında” Olduğunu Söyledi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu