Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Huawei P40 amiral gemisi serisinin resmi tanıtım tarihi doğrulandı! Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, firmanın 2020 model amiral gemisi ailesi olacak.

Huawei P40 ne zaman tanıtılacak? Diye soranlar için resmi açıklama Huawei cephesinden geldi. Geçen yıl Aralık ayında, Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, resmi bir röportajda şirketin yaklaşmakta olan P40 amiral gemisi serisinin Mart ayının sonuna doğru küresel bir çıkış yapacağını açıklamıştı.


Bugün, Barcelona’da düzenlenen ve en son Mate Xs resmi basın etkinliği sırasında, Yu nihayet 26 Mart 2020’de başlayacak olan lansman etkinliğinin gerçek tarihini açıklamıştı. Her zamanki gibi, lansman etkinliği hala Paris’te yapılacak bu yıl.

Yaklaşan Huawei P40 amiral gemisi serisi, P40, P40 Pro dahil olmak üzere toplam üç cihazdan ve P40 Pro Premium olarak bilinen daha üst düzey bir modelden oluşacak.

Huawei P40 serisi ne zaman tanıtılacak?

2020 model amiral gemisi telefonların lansman tarihini doğrulayan Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, firmanın bir sonraki P serisi akıllı telefonlarının 26 Mart 2020’de Paris’te yapılacak bir lansmanla tanıtılacağını açıkladı. CEO, yeni nesil akıllı telefonların tanıtım tarihinin dışında herhangi bir bilgi vermedi.

Huawei P40 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Mate 30 serisine benzer şekilde, yaklaşan P40 serisi hem 4G hem de 5G modellerinde mevcut olacak. Doğal olarak, hepsi Huawei’nin şirket içi Kirin 990 işlemci tarafından yönetilecek ve şimdiye kadar hiç sorun olmayan Google Mobil Hizmetler (GMS) yerine Huawei Mobil Hizmetler (HMS) üzerinde çalışmaya devam edecek.

Huawei P40’ın daha önce sızdırılmış bir görüntüsüne göre, cihaz sol üst köşede toplam iki kamera sensörü barındıran hap şeklinde bir kesime sahip olacak. Bu, yakın zamanda açıklanan Huawei Nova 6 ve  Honor V30’da gördüğümüze oldukça benziyor .

Flip tarafında, ana nişancı, ultra geniş lens ve ToF lens olduğuna inanılan üçlü kamera kurulumuna sahip dikdörtgen bir kamera modülü olacak.

Leica markalı kameraya aynı modülde yer alan çift tonlu bir LED flaş eşlik edecek. Yukarıdaki görüntüde görüldüğü gibi, kamera modülü cihazın arka panelinden hafif bir çıkıntı yapar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu