Huawei P40 Pro Basın Görselleri Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Huawei P40 Pro’nun Basın Görseli Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Çinli bir kaynak, Huawei P40 Pro akıllı telefonun yeni bir görüntüsünü yayınladı ve bu kez arka panelin yan tarafındaki ana kamera ünitesinin yerleştirildiği kısmı epey büyük.

Kuşkusuz, büyüklüğü ve sensör sayısı ile etkileyicidir. Pentacamera akıllı telefonlar görmedik demiyoruz, ancak çekim kalitesi ve kamera yeteneklerinden bahsedersek, Huawei P40 Pro hepsini ipe dizebilecek kapasitede.

İlk olarak, akıllı telefon 10x optik zoomlu bir periskop kamerayla (kare şeklinde olan kamera), ikinci olarak ultra geniş açılı bir objektife ve en az 40 megapiksel çözünürlüğe sahip bir sensör vaat ediliyor, ancak ana sensör daha da yüksek olacaktır. Belki de makro çekimi için ayrı bir modül olacak ve 3D ToF modülü olmadan kesinlikle yapmayacak. Yani modelin ana kamerası sadece bu resimde değil, aynı zamanda kağıtta da etkileyici görünüyor.

Huawei P40 Pro'nun Basın Görseli Ortaya Çıktı!

Huawei P40 Pro‘nun ve küçük kardeşi P40’ın 2020 Mart ayında Fransa’da tanıtılması bekleniyor. 2019 ilkbaharında, Huawei’nin genel müdürü Yu Chengdong, modern çerçevesiz akıllı telefonların neden oldukça kalın bir alt çerçeveyi korumasının nedenini açıkladı. Ona göre, cihazın “yüzü” üzerindeki çenenin ortadan kaldırılması, akıllı telefonun işlevselliğinin yanlış aktivasyonlarının ortaya çıkmasına ve son kullanıcı deneyiminde genel bir bozulmaya yol açacaktır.

Göz atın:   Huawei, 2 Ayda Mate 30 Serisi Satışlarında Rekor Kırdı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu