Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40 Pro’nun Kutusu Ortaya Çıktı!

Huawei P40 Pro lansmandan önce sızmaya devam ediyor. Bu sefer telefonun orjinal ambalaj kutusu ortaya çıktı.

Yaklaşık bir hafta içinde Huawei, söylentilerle birlikte çok beklenen Huawei P40 amiral gemi serisini tamamladıktan sonra büyük bir oh çekecektir.


Huawei P40 modellerinin seri üretimleri tüm hızıyla devam ediyor. Henüz P40 serisine ait bir sızıntı daha ortaya çıktı. Bu sefer, Huawei P40 Pro kutusu ortaya çıktı.

Ambalaj kutusu özellikle Huawei P40 Pro Hongqi Limited Edition içindir. Bu ayın başlarında, bir tanıtım posteri, sürümün sınırlı miktarda da olsa Huawei’nin yayınlayacağı sürümler arasında olmasını sağladı. Bu ortaklığın yerini Porsche Design ile değiştirip değiştirmeyeceğini söyleyemeyiz, ancak şirket FAW Group’a ait yerel Çin lüks otomobil markası Hongqi ile birlikte çalışacak. Teknoloji devinin bu baskının sadece 200 birimini üreteceği ortaya da çıkmış oldu.

P40 Pro kutusu daha büyük

P40 Pro kutusu diğer eski modellerine nazaran daha büyük görünüyor, bu da modelin birkaç özelleştirilmiş aksesuara sahip olabileceğini gösteriyor. Daha önceki sızıntıdan, Huawei P40 Pro Hongqi Limited Edition, arka panelin sağ yarısında kırmızı ejderha gravürüyle siyah bir kaplamaya sahip olacak. Arka panel camdan değil seramikten yapılacak. Bu, Huawei P40 Pro Premium Edition’a benzer ve bu nedenle aynı model olup olmadıklarını kesin olarak söyleyemeyiz.

Huawei P40 Pro'nun Kutusu Ortaya Çıktı!

Ayrıca, sızıntılar cihazın beş arka kamera ile geleceğini gösteriyor, P40’ın sadece üç sensöre sahip olduğu ve P40 Pro’nun dört sensöre sahip olduğu söylentileri var. Modellerin kamera konfigürasyonu konusunda kendimizi karıştırmasak bile, resmi olarak piyasaya sürülmeyi veya özellikle P40 serisi kameranın daha ayrıntılı sızıntısını dört gözle bekliyoruz.

Önceki raporlara göre, Huawei P40 serisinin en üst modeli 52MP ana kamera, 40MP Cine kamera / ultra geniş açılı kamera, 10X optik zoomlu Periscope Telefoto kamera, 3X telefoto kameradan oluşan beş arka kamera ile gelecek ve bir ToF kamera.

Sızıntıya göre telefon ayrıca bir Renk sıcaklığı sensörü ve bir mikrofona sahip olabilir. Ancak, bu büyük kamera kurulumunun gerçekte ne içerdiğini bulmamız gerekecek. Şirketin açıkladığı gibi, Huawei P40 serisi 26 Mart’ta Fransa’nın Paris kentinde tanıtılacak. *Tabii Corona Virüsünden etkilenip iptal edilmesse.

Huawei P40 Pro'nun Kutusu Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu