Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40 Lite Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

Geleneklere göre, Huawei P40 Lite, şirketin yeni amiral gemisi kadrosundaki bütçe çeşidi olacak.

Huawei’nin P serisi amiral gemisi cihazlarını piyasaya sürmeye yakın olduğu söyleniyor, ancak söylentilere göre, amiral gemisi portföyünün bütçe çeşidi büyük olasılıkla diğerlerinden daha erken başlayacak.


Huawei P40 özellikleri ortaya çıktı. Huawei P40 diğer ismi Huawei Nova 6SE olarak geçmektedir. Geçtiğimiz hafta Çin’de başlatılan, aslında hiç tekrar markalaştırılacağını Huawei P40 Lite küresel pazarlar için. Bu hamle benzeri görülmedi ve Huawei neredeyse aynı düzenli olarak farklı pazarlarda farklı markalarla aynı cihazı başlattı.

Bununla birlikte, cihaza ilişkin söylentiler doğrulanırsa, bu bir amiral gemisi aralığının ‘Lite’ varyantının amiral gemisi cihazının resmi bir görünümde bulunmasından çok önce başlatılmış olabileceğini işaret edecektir. Bir Android akıllı telefonu bugün bildiğimiz şekilde çalıştırmak için gerekli olan Google hizmetlerinden tam bir karartmayla karşı karşıya kalmasına rağmen, Huawei akıllı telefon donanım planlarında istisnasız bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor. Bu notta, birçoğu, Huawei’nin tasarım ve kamera yeniliklerinden herhangi birinin, Google hizmetleri üzerinde çalışmaksızın, küresel pazarlarda gerçekten anlamlı olup olmayacağını soran soruları gündeme getirdi.

Huawei P40 Lite Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

Huawei P40 Lite özellikleri

Donanım açısından bakıldığında, Huawei amiral gemisi akıllı telefon yelpazesiyle hala güçlü görünmektedir. Spesifikasyonlarını Huawei Nova 6SE ile paylaşan Huawei P40 Lite‘ın Kirin 810 işlemcisi, 8GB RAM, 128GB yerel depolama ve 40W hızlı şarj ile 4.200mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Arkaya, Huawei P40 Lite‘ın 48MP primer + 8MP ultra-geniş + 2MP makro + 2MP derinlik yardım üniteleri ile dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Önde, ekranın 6,4 inç, tam HD + LCD panel olması ve en üstte 16 MP görüntü algılayıcıya sahip bir delik olması bekleniyor. Diğer özellikler, yana monteli parmak izi sensörü, USB-C ve 3,5 mm ses bağlantı noktasıdır.

Buna karşılık, Huawei P40 Pro kesinlikle daha çekici olacak. Bununla birlikte, henüz Leton ortak markalı penta kamera modülüne sahip olması beklenmeyen uzun bir kamera sarsıntısı gösterdiği bildirilen kısa süre önce görülen bir görüntü dışında henüz pek bir şey bilinmiyor. Amiral gemisi varyantlarının ayrıca, Şubat 2020’de yakındaki beklenen piyasaya çıkış tarihi bir kez daha netleşmesi gereken çift eğimli şelale ekran tasarımına sahip olması bekleniyor.

Huawei P40 Lite Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu