Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, P40 Cihazının Çıkışı Hakkındaki Sızıntıları Doğruladı!

Huawei P40’ın 2020 yılının sonlarında piyasaya sürülmesi onaylandı. Haber, şirketin tüketici ürünleri bölümü CEO’su Richard Yu’dan sonra gelen akıllı telefonların çıkış tarihini Shenzhen, Çin’deki Fransız basınına verdiği röportajda belirtti.

Üst düzey yönetici, Huawei P40 cihazının Paris’te gerçekleşecek bir etkinlik sırasında Mart ayı sonunda tanıtılacağını açıkladı. Yu ayrıca, P40’ın geliştirilmiş fotoğraf özellikleri ve daha iyi performansın yanı sıra yeni bir hiç görülmemiş tasarımdan faydalanacağını belirtti. Bu temel olarak, daha yeni bir girişten beklenen önceki girişlerini geçeceği anlamına gelir.


Huawei P40, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Huawei P30 ve P30 Pro akıllı telefonların bir üstü olacak. Ayrıca, tüm klasik distribütör kanalları, operatörleri ve satıcıları aracılığıyla pazarlanacak. CEO cihazın, şirketin kendi özel görünümü olan Android 10 işletim sistemi tabanlı EMUI arayüzünü çalıştıracağını belirtti.

Bu, Huawei’nin HarmonyOS’unun (Çin’de Hongmeng işletim sistemi) özel işletim sisteminin cihazda kullanılmayacağı anlamına geliyor ancak daha önce açıkladığımız bir rapora dayanarak bunu doğruladığımızdan beri beklenilmesi bekleniyor.

Huawei, P40 Cihazının Çıkışı Hakkındaki Sızıntıları Doğruladı!

Röportajda Richard Yu, cihazın Huawei P40 piyasaya sürüldüğünde hazır olacağını iddia ettiği Mobil Servisleri çalıştıracağını belirtti. Hizmet temel olarak Google Play Mağazasına benzer bir uygulama / yazılım platformudur. Cihaz başarılı olursa Huawei uygulama ekosistemi için çok sayıda geliştiriciyi (genellikle Google’ın API’sini hedefleyenler) çekebilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu