Tiktok Takipçi Satın Al

2020’de Gelecek iPhone’un Tasarımı Hakkında Açıklanan Diğer Detaylar

Söylentilere göre, Apple’ın 2020 yılında iPhone’larına oldukça radikal bir tasarım getirmesi bekleniyor.

Şimdiye kadar Apple‘ın iPhone‘ları ince değişikliklerle benzer tasarımları sürdürdüler, ancak çoğu zaman yine de iPhone 6 ile ilk gördüğümüz tasarım dilini paylaşıyorlar.


Ancak, 2020 yılı Apple’ın en son duyduğumuz yerdeki tasarımı değiştirdiğini görebilir. Birçoğunun Apple’ın bugüne kadar ki en iyi tasarımı olduğunu iddia eden bazı tasarım öğelerini iPhone 4 modelinden tekrar alabilir.

Yeni çıkan bilgilere göre yeni çıkacak olan iPhone’daki anten hatlarına yapılabilecek bazı olası değişiklikleri ortaya çıkardı.

2020'de Gelecek iPhone'un Tasarımı Hakkında Açıklanan Diğer Detaylar

2020 yılında yeni iPhone modelleri geliyor

Şu anda, Apple anten kırılmalarında plastiğe güveniyor, ancak Geskin’in tweetine göre, Apple aslında cam, seramik ve hatta safir gibi yeni malzemeler kullanmayı düşünüyor olabilir. Bu anten hatlarının mevcut tasarımdan daha kalın olduğu ve 1 mm’den daha geniş olduğu söyleniyor. Bu, gelecek yılki iPhone’lara geldiği söylenen 5G’yi barındırdığı söyleniyor.

Diğer söylenti tasarım değişiklikleri arasında, Apple’ın potansiyel olarak geri döndüğü, burada Touch ID’nin Face ID’ye ek olarak ekran kimliği olan bir versiyonunu getirebilecekleri de var. Bunun en azından daha fazla ayrıntı ortaya çıkana kadar şimdilik bir tuz taneleri ile alınması gerektiğini söylemeye gerek yok.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu