Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P Smart Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Huawei Nova 5T Google Enterprise dizininde tespit edildikten kısa bir süre sonra, resmi lansmanının önündeki dizinde listelenen başka bir Huawei akıllı telefon daha var. 

Bu zaman zarfında, Huawei P Smart Pro‘dan başka bir şey değil – Aralık 2019’da geri bildirilen Huawei P Smart’ın yükseltilmiş versiyonu. 

Huawei P Smart Pro özellikleri


Listeye göre, yaklaşan P Smart Pro, 6.21 inçlik bir ekran boyutuna sahip Pro olmayan versiyondan nispeten daha büyük olan 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacak. Kaputun altında, aynı zamanda 64GB dahili depolama birimine ek olarak 4GB RAM içeriyor. Bir parmak izi sensörüne (muhtemelen arkaya monte edilmiş olacak) sahiptir ve Android Pie işletim sistemi ile birlikte gelir.

Huawei P Smart Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Cihaz, dün de haberini yaptığımız Huawei Nova 5T’nin bir alt modeli konumundaymış gibi duruyor. 5,5 inçlik ekranında su damlası şeklinde çentik bulunan Nova 5T’nin FHD+ bir çözünürlüğe sahip olacağından bahsetmiştik. Cihazın iç donanımına bakıldığında 8 GB RAM, 128/256 GB dâhili depolama alanı, zero-touch, telephony ve NFC desteği görülüyordu. Tıpkı P Smart Pro gibi Nova 5T’nin de Android 9 Pie ile geleceği ortaya çıkmıştı.

Huawei P Smart Pro‘nun tasarımından görüldüğü gibi, selfie kamera üst çerçevede görünmüyor gibi görünüyor, bu yüzden cihazın P Smart’da gördüğümüze benzer bir çeşit açılır kamera kullanacağını düşünüyoruz. Ayrıca, tasarım açısından da mevcut P Smart Z ile son derece yakın benzerlik göstermektedir.

Huawei P Smart Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu