TeknoDiot
     
     
     

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı

Ürünleri kadar sosyal medya ve televizyondaki kampanyaları ile de adından bahsettiren Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü.

Huawei’nin özellikle sosyal medyada çok ses getiren P smart 2019 reklam filmi, bu yıl 11.’si yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği Effie Ödülleri, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul ediliyor.

P smart 2019 TV reklam filmi, Huawei’nin Türkiye’de çektiği ilk reklam filmi olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa Halfeti, Bitlis Güroymak, Antalya Tazı Kanyonu lokasyonları ile Kurtalan Ekspres treninde çekimleri yapılan reklam filmi, sosyal medyada da tüketicilerden büyük beğeni aldı.

[sp-related style=”light” id=”39516″]

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı

Sadece YouTube’da 12 milyondan fazla seyredilen reklam filminin özellikle müziği çok konuşuldu. Huawei P smart 2019 için özel hazırlanan müzik, YouTube üzerinde ve farklı farklı kanallarda milyonlarca kere dinlendi.

Bu yıl “Şimdi Rakamlar” diyerek rakamsal değerlere ve kanıtlanabilirliğe verdiği önemi öne çıkaran Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde çalışmalar; reklam sektörünün önde gelen isimleri, profesyonel marka yöneticileri, araştırmacılar, halkla ilişkiler uzmanları ve akademisyenlerden oluşan 17 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Karşınızda Galaxy A8 Plus Modelinin Tüm Detayları!

Buğra Noyan

IFA 2019 Etkinliğinde Tanıtılan En İyi Akıllı Telefonlar!

Yusuf Karcılar

Bu iPhone X Kılıfı 4.500 TL

Buğra Noyan

4 yorumlar

Avatar
Erman 30 Mayıs 2019 at 17:03

Tebrikler 😀

Cevap
Avatar
Muhammed emin salman 30 Mayıs 2019 at 17:36

Huawei nin bu hizlanisina dayanamayan google karsi atak yapar fakat bu atagi icinde patlar 😁

Cevap
Avatar
Mert 30 Mayıs 2019 at 18:13

Her engele ragmen gumbur gumbur giriyorlar piyasada zirvelere

Cevap
Avatar
Ömer 30 Mayıs 2019 at 19:55

Gerçekten çok güzel bir reklamdı darısı diğer markaların başına

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.