«
Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Ürünleri kadar sosyal medya ve televizyondaki kampanyaları ile de adından bahsettiren Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü.

Huawei’nin özellikle sosyal medyada çok ses getiren P smart 2019 reklam filmi, bu yıl 11.’si yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ödüle layık görüldü. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği Effie Ödülleri, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul ediliyor.

P smart 2019 TV reklam filmi, Huawei’nin Türkiye’de çektiği ilk reklam filmi olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa Halfeti, Bitlis Güroymak, Antalya Tazı Kanyonu lokasyonları ile Kurtalan Ekspres treninde çekimleri yapılan reklam filmi, sosyal medyada da tüketicilerden büyük beğeni aldı.

 • Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

  Reklam Filmi Çok Sevilen Huawei P Smart 2019’a Yakından Bakıyoruz

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi

Huawei P smart 2019 Reklam Filmi Ödül Kazandı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Sadece YouTube’da 12 milyondan fazla seyredilen reklam filminin özellikle müziği çok konuşuldu. Huawei P smart 2019 için özel hazırlanan müzik, YouTube üzerinde ve farklı farklı kanallarda milyonlarca kere dinlendi.

Bu yıl “Şimdi Rakamlar” diyerek rakamsal değerlere ve kanıtlanabilirliğe verdiği önemi öne çıkaran Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde çalışmalar; reklam sektörünün önde gelen isimleri, profesyonel marka yöneticileri, araştırmacılar, halkla ilişkiler uzmanları ve akademisyenlerden oluşan 17 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Muhammed emin salman

  Huawei nin bu hizlanisina dayanamayan google karsi atak yapar fakat bu atagi icinde patlar 😁

 2. Avatar
  Mert

  Her engele ragmen gumbur gumbur giriyorlar piyasada zirvelere

 3. Avatar
  Ömer

  Gerçekten çok güzel bir reklamdı darısı diğer markaların başına