Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Nova Serisi Ayrı Bir Marka Olabilir!

Huawei Nova serisi akıllı telefonlar ayrı bir marka olabilir. Huawei Nova akıllı telefon serisi Nova markası adı altında devam edebilir.

Çok sayıda Huawei akıllı telefon arasında, Rusya’da pratik olarak bulunmayan bir dizi Nova akıllı telefon var. Ancak, yakın gelecekte Nova’nın sadece bir satırdan daha fazlasına dönüşmesi muhtemeldir. Bu, iXBT tarafından bildirilir.


Bilgi kaynaklarından biri, Nova serisinin yakında sadece akıllı telefonlarla değil, aynı zamanda akıllı saatler, kulaklıklar ve benzeri gibi diğer cihazlarla da doldurulacağını söyledi. Ancak, böyle bir cihaz zaten tanıtıldı. Nova Mini akıllı hoparlör yaz aylarında piyasaya sürüldü.

Huawei Nova Serisi Ayrı Bir Marka Olabilir!

Nova yeni bir bağımsız alt marka olabilir

Sonuç olarak Nova yeni bir bağımsız alt marka olabilir. Belki Nova ikinci bir Honor gibi bir alt marka olacak, ancak şimdilik bunlar sadece spekülasyonlar ibaret. Daha önce Nova markası altında sadece popüler akıllı telefonların değil, aynı zamanda kulaklıkların, akıllı saatlerin, spor bilekliklerinin ve diğer aksesuarların da üretileceği bildirildi.

Şimdi Huawei liderliğinin Nova’nın ayrı bir marka yaratma olasılığını düşündüğü bilgisi var. Bu karar Çinli şirketin küresel pazardaki konumunu güçlendirmesini sağlayacaktır. Şimdi Huawei akıllı telefon pazarında ikinci sırada. 2020 yılı içinde, üretici 230 milyon akıllı telefon satmayı planlıyor ve başarılı olursa satışları %12 artacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu