Huawei Nova 6 SE’nin Tanıtım Afişleri Sızdırıldı!

Huawei yeni telefonun tanıtım afişlerinin sızdırıldığı iddia edildi, iddialara göre Nova 6 SE Kirin 810 yonga setini kullanacak.

Huawei, 5 Aralık’ta Çin’de en son Huawei Nova 6 akıllı telefon serisini tanıtacak. Bununla birlikte, Nova 6 ve Nova 6 5G ikilisinin yanı sıra, Huawei Nova 6 SE tanıtarak bir sürpriz yapmayı planlıyor.

Huawei Nova 6’nın aksine, Nova 6 SE’nin nispeten daha az güçlü ve yeniden tasarlanmış arka kamera modülü ile bütçe dostu bir model olması bekleniyor.

Huawei Nova 6 SE’nin  Tanıtım Afişleri  Sızdırıldı!


AMD

Yukarıdaki sızdırılmış promosyon malzemelerinden görüldüğü gibi, Nova 6 SE’nin amiral gemisi Kirin 990 yonga seti yerine Kirin 810 yonga seti ile gelecek. Bununla birlikte, Nova 6 ile aynı diğer özelliği 40W’lık hızlı şarjı Nova 6 SE versiyonunda da devam ettirecek.

Nova 6 SE ön ekranda yalnızca tek bir selfie kamerası bulunacak. Diğer yandan Nova 6, iki adet selfie kamerasına ev sahipliği yaparken, kapsül şeklinde bir delikli bölmeye sahiptir. Benzer şekilde, yandan monte edilmiş bir parmak izi sensörü bulunuyor.

Huawei Nova 6 SE’nin  Tanıtım Afişleri  Sızdırıldı!

Arka tarafta 4 kamera sensörüne sahip, yeniden tasarlanmış iPhone 11 Pro benzeri kare kamera modülünü görebiliyorduk. Buna karşılık, Nova 6 daha klasik bir tasarım olan dikey olarak yerleştirilmiş kamera kurulumu ile gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu