Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 11 Pro Benzeri Huawei Nova 6 SE Ortaya Çıktı!

iPhone 11 Pro tasarımına oldukça benzeyen yeni bir Huawei telefon modeli ortaya çıktı. Huawei Nova 6 SE tasarım olarak iPhone 11 Pro’yu anımsatmakta.

Huawei, Çin’deki Nova 6 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak bir etkinlik düzenleyecek. Çok sayıda sızıntı ve modellerden birinin 5G bağlantısını destekleyeceği resmi bir video teaser’ı aracılığıyla zaten doğrulandı. Ek olarak, Nova 6 SE adlı dizide yeni bir rendere göre daha önce hiç duyulmamış bir lite varyantı olabilir.


Huawei Nova 6 SE olarak adlandırılan kamera aynı zamanda yeni sızan render başına kardeşleri gibi dörtlü kamera kurulumuna da sahip olacak. Ancak, dikey hizalama yerine, kameraları Huawei Mate 30 Pro gibi kare bir çarpma yerine Pixel 4 serisi ve iPhone 11 serisi gibi sol üst köşede barındıracak.

iPhone 11 Pro Benzeri Huawei Nova 6 SE Ortaya Çıktı!

Huawei Nova 6 SE Ortaya Çıktı!

Render aynı zamanda normal Nova 6’da da önceki sızıntılara paralel olarak bulunacak bir yandan monte edilmiş parmak izi sensörünü ortaya koyuyor. Ayrıca, render ile uyumlu olarak, bir delikli ekranı gösterecek ve diğer renklere ek olarak pembemsi beyaz degrade bir boya işinde bulunabilecek.

Görünüşler dışında, bu yeni sızan gizemli Nova 6 SE hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor. Nova 5i’ye giderken, bu telefon, altında Çince Honor 8X’e de güç veren orta seviye Huawei HiSilicon Krin 810‘a sahip olabilir. 5 Aralık’ta düzenli ve 5G Nova 6 ile birlikte ilan edilebilir.

iPhone 11 Pro Benzeri Huawei Nova 6 SE Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu