Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Nova 5Z Ön Tanıtım Posterleri Yayınlandı!

Nova 5T’yi Nova 5 ailesine getirdikten sonra, Huawei şimdi yeni serisi olan Nova 5z tanıtmaya hazırlanıyor.

Bugünün erken saatlerinde Huawei, Nova 5z’nin resmi ön tanıtım posterini yayınladı. Cihazın tüm ön ve arka tasarımlarını ve bazı önemli özelliklerini açıkladı.


Huawei Nova 5z’in ön paneli, mevcut Nova 5i Pro’ya yakın bir benzerlik sergiliyor. Zira kendi selfie kamerasını barındırmak için delikli bir ekran açıyor. Arka panel, ikisi arasında bir miktar küçük farkı anlamamızı sağlıyor.

Her iki cihazın kapak tarafında bir sincap kamera yuvası olması dikkat çekti. Yaklaşmakta olan Nova 5z’de dörtlü kamera sensörlerinin her bir sensörün üzerinde oturan kendi cam katmanına sahip olduğunu görebiliyoruz. Nova 5i Pro ise tüm kamera sensörlerini kaplayan kocaman bir cam panele sahipti.

Huawei Nova 5Z Ön Tanıtım Posterleri Yayınlandı!

Postere göre, dörtlü kamera düzeneği 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra ince lens, 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşacak. Ayrıca, ön tarafta 32 megapiksel özçekim kamerası da eşlik edecek.

Kaputun altında Nova 5z, Nova 5i Pro’da bulunan Kirin 810 SoC ile de çalıştırılacak, bu yüzden aslında iki cihaz arasındaki en büyük fark ne olduğu bir gizem olarak kaldı.

Her ne kadar Huawei, cihazın piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bir şey ortaya çıkarmamış olsa da, ana ekran Nova 5z’nin 21 Ekim’de resmi olarak gösterime girebileceğini ima ediyor gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu