Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Nova 5T Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei Nova 5T Pro özellikleri neler? Huawei, Nova 5T’yi Ağustos ayında tanıtmıştı. Şimdi ise yolda yeni Nova 5T Pro modeli geliyor.

Huaweinin yakında Google’ın Android Enterprise web sitesinde göründüğü bir Pro varyantı ile takip edeceği anlaşılıyor.


Listede, telefonun vanilya 5T’ye benzeyen ortaya çıkardığı nova 5T Pro’nun görüntüsü bulunuyor. Listede ayrıca Nova 5T Pro – 5.5 “ekran, 8GB RAM ve Android Pie özellikleri de yer alıyor.

Huawei Nova 5T Pro özellikleri

Huawei Nova 5T Pro bir NFC yongası ve 5T gibi sağ tarafa yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucusu ile gelecek ve iki depolama seçeneğinde sunulacak: 128GB ve 256GB.

Huawei nova 5T Pro tasarımı ve Android Enterprise listeleme ile ilan özellikleri Nova 5T yeniden markalandırılmış bir Honor 20 ve Haziran ayında geri dönen bir Google sitesi, Honor 20 Pro’yu Nova 5T Pro olarak listeledi; bu, muhtemelen yeniden yapılan 20 Pro olduğunu ve Kirin 980 işlemci, 48MP dörtlü kamera ve 4.000 22.5W hızlı şarj desteği ile mAh batarya ile geliyor.

Huawei Nova 5T Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

Ancak, Honor 20 Pro 6.26 “ekrana sahipken, 5T Pro’nun Enterprise listesi 5.5” ekrana sahip olacağını söylüyor.

Nova 5T Pro’nun gerçekten markalaşmış bir Onur 20 Pro olduğundan emin olmak için daha fazla ayrıntıyı yüzeyde beklememiz gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu