TeknoDiot.com
   
   

Huawei Nova 4e Tanıtım Tarihi Netleşti

Huawei Nova 4e Tanıtım Tarihi Netleşti

Geçenlerde, Huawei Nova 4e, Çin’in Tmall perakende satış sitesine gelen yaklaşan telefonlar listesinde belirtilmişti.

Son zamanlarda, Huawei telefonun 32 megapiksel ön kamera ile geleceğini onaylamıştı. Çinli üretici şimdi Weibo’daki Nova 4e akıllı telefon için bir tanıtım posteri yayınladı. Poster, akıllı telefonun 14 Mart’ta açıklanacağını resmen onaylıyor. Çıkış tarihini onaylamanın yanı sıra, poster telefonda herhangi bir bilgi vermiyor.

Huawei Nova 4e, ortaya çıkan iddialara göre 6.15 inç boyutundaki ekran ile gelecek. Aynı zamanda Kirin 970 işlemciden güç alacak telefonun 3200 mAh batarya ile sunulması bekleniyor.

Huawei Nova 4e Tanıtım Tarihi Netleşti

32 Megapiksel ön kamera ile gelecek olan ve üçlü kamera kurulumu ile dikkat çeken telefon 14 Mart tarihinde dünyaya duyurulacak. Yani Huawei P30 lansmanının hemen öncesi…

Özelliklerine bakıldığında şirkete yakın kaynaklar Huawei Nova 4e’nin Huawei P30 Lite ile hemen hemen aynı olacağına vurgu yapıyor. Yani yeni bir orta segment telefondan bahsediyoruz aslında. Ancak elbette yeni telefonla ilgili en net bilgileri 14 Mart’ta hep birlikte öğreneceğiz.

Huawei Nova 4e Tanıtım Tarihi Netleşti

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.