Huawei Mate X’in Fiyatları Sızdırıldı! - TeknoDiot.com

Huawei Mate X’in Fiyatları Sızdırıldı!

Abone Ol 

Huawei Mate X katlanabilir telefonunun, 23 Ekim Çarşamba günü Çin’de piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Resmi Huawei Weibo hesabı henüz bu bilgiyi doğrulamadı. Çarşamba günü cihazın tanıtılma oranı zayıflıyor. Bununla birlikte, Mate X’in iddia edildiği fiyatlar bugün sızdırıldı.

Çarşamba günü başlayacağını bildiren kaynaklardan biri olan Huawei Central’dan geliyor. Mate X’in iki versiyonu olacak. Kirin 980 model + Balong 5000 5G modemli temel model ve Kirin 990 5G yonga setli üst seviye model.

 

Huawei Mate X’in Fiyatları Sızdırıldı!

 

Kirin 980 modelinin fiyat etiketi 9999 ¥ (~ 1414 $) olurken, Kirin 990 5G sürümü 13,999 ¥ (~ 1979 $) satışa sunulması düşünülüyor. Her iki modelin fiyatı da, Şubat ayında Avrupa’da açıklanan ve elbette Kirin 980 versiyonunda olan 2299 € (~ 2563 $) piyasaya sürülen önceki versiyonun fiyatına göre kıyasla daha ucuz.

Huawei Mate X’in 8GB RAM ve 512GB depolama alanı var. Kirin 990 5G versiyonunun aynı konfigürasyona sahip olup olmayacağını veya başka şekillerde farklılık gösterip göstermediğini bilmiyoruz ancak fark sadece yonga setiyle sınırlı kalırsa aradaki fiyat farkı çok fazla göze çarpıyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu