Huawei Mate X İkinci Sınırlı Satışında Kısa Sürede Tükendi! - TeknoDiot.com

Huawei Mate X İkinci Sınırlı Satışında Kısa Sürede Tükendi!

Abone Ol 

Huawei Mate X katlanabilir akıllı telefonu bugün Çin’deki ikinci sınırlı satışında yine bir dakikadan kısa sürede tükendi.

Mate X bir kez daha bu sabah satışa sunulduktan bir dakikadan daha az bir sürede tükendi. Huawei ‘ye göre, bir sonraki satış turu 29 Kasım tarihinde tekrar başlayacak.

Mate X, Çin’de 16.999 yuan (2.403 ABD Doları) değerinde bir astronomik fiyat taşımasına rağmen, Çinli tüketicilerin kendilerine bir tane alması için engelleyici bir faktör olarak görünmüyor.

Huawei’ye göre, bir sonraki satış turu 29 Kasım günü tekrar satışa başlayacak. Hatırlıyorsanız, Samsung Galaxy Fold, Kore, Çin ve Singapur da dahil olmak üzere ilk satışında birçok ülkede satıldı. Çin’de, Galaxy Fold’un yalnızca beş dakikalık kısa bir sürede tükendiğini bildirmişti.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Huawei Mate X İkinci Sınırlı Satışında Kısa Sürede Tükendi!

Katlanabilir akıllı telefonların artan popülaritesine bürünmek için, hem Huawei hem de Xiaomi’nin olası tasarımlardan bazılarını patent almış olduğu bir sonraki neslin üzerinde çalıştığını biliyoruz.

Huawei kısa bir süre önce Razr’dan ilham alabilen bir katlanabilir akıllı telefon tasarımı patenti almıştı. Xiaomi ise rakibinden geri kalmayarak pop-up modülünün içine yerleştirilmiş beş selfie kamerasıyla ters katlanan bir akıllı telefon patenti aldı.

Huawei Mate X’e geri döndüğümüzde, bugünün ikinci satış turuna devam etmesine rağmen uluslararası kullanılabilirliği belirsizliğini koruyor. Huawei sözcüsü CNBC’ye, küresel bir lansman planının halen incelenmekte olduğunu söyledi.

Daha önce belirtildiği gibi, Huawei’nin Mate X serisi global pazara sunma konusundaki tereddütlerinin temel nedenlerinden biri de devam eden ABD Ticaret yasağı nedeniyle en son akıllı telefonlarında önceden yüklenmiş Google Play uygulamalarının ve hizmetlerinin ihmal edilmesi olabilir.

Göz atın:   Tablet Moduna Sahip Acer TravelMate Spin B3 Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu