Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate X Ekranı Galaxy Fold’un Ekranı Kadar Kırılgandır

Huawei Mate X‘in ekranı, Samsung Galaxy Fold’un karşılaştığı sorunların aynısını yaşadı. Ekran çok kolay kırılıyor ve onarımlar akıllı telefonun yarı fiyatına eş değer.

Katlanabilir akıllı telefon teknolojisi hala başlangıç ​​aşamasındadır. Bu Huawei Mate X etrafında Çin’den sayısız raporlarla hatırlatılır üreticisi ‘ilk katlanabilir akıllı telefon Kasım 2019 yılında Çin’de tanıtılmıştı ve özellikle dayanıklılık açısından çok beklenen Samsung tarafından seçilen çözüme kıyasla Galaxy Fold modeli. Ancak, birkaç videoya ve kullanıcı geri bildirimlerine göre, katlanabilir akıllı telefon ekranı rakibi kadar kırılgandır.


SlashGear sitesi, YouTube kanalı Fold Universe tarafından derlenen kullanıcı videolarının bir listesini yayınladı. Videolarda birkaç ekran hatası keşfediyoruz. Diğer durumlarda, ekranın yalnızca bir kısmı çalışmayı durdurur. Diğerlerinde, levhanın ortasında kalın siyah bir çizgi belirir.

Huawei Mate X Ekranı oldukça kırılgan

Son olarak, bir video görünüşte işlevsel bir ekranı gösterir, ancak dokunmatik kısmı başarısız olmuştur. Mate X, Çin’de stoklarını hızla bulduğu oldukça iyi satıldı. Ancak, bu 2.400 dolarlık akıllı telefonun yeni sahipleri, ekranı değiştirmek için yüksek maliyetle karşı karşıya. Cihazın fiyatının neredeyse yarısı olan yaklaşık 1.000 dolar maliyeti.

Galaxy Fold‘daki ekran değişikliği ilk kez sadece 145 dolara mal oluyor. Ve onarım fiyatı garanti dışında daha makul kalmaktadır, çünkü bir değiştirme garanti kapsamı dışında maksimum 550 dolardır.

Huawei‘nin 2020’de iki yeni katlanabilir akıllı telefonu açacağını belirtmek gerekir . Zaten beklenen Mate X’ler, üreticinin ilk katlanabilir akıllı telefonunun direncini artıracak. İkinci katlanabilir telefon ise iddia edilen Galaxy Z Flip ile yarışacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu