TeknoDiot
     
     
     

Realme, 2020’de 5 Tane Daha 5G Akıllı Telefon Sunmayı Planlıyor

Realme, 2020'de 5 Tane Daha 5G Akıllı Telefon Sunmayı Planlıyor

Spekülasyonlar tarafından geçen uzun günlerden sonra Realme, dün Realme X50 Pro’yu duyurdu. Global pazarlara yönelik şirketin ilk 5G akıllı telefonu.

Şirket Global kampanyasına başladığına göre, ülke yöneticisi Emilio Alvarez Realme planları hakkında biraz daha bilgi paylaştı.

Ona göre, şirket bu yıl en az 5 akıllı telefon tanıtmayı planlıyor 5G ağları desteği ile. 5G ekosistemi geliştirmek ve inşa etmek için daha büyük bir planın parçası.

Realme yöneticisi, stratejinin daha fazla fiyat segmentinde 5G cihazları sunacağını açıkladı. Bu şekilde şirket sadece 5G teklifini genişletmekle kalmayıp aynı zamanda tüm müşteriler arasında daha popüler hale getirmeyi planlıyor. Realme, 5G piyasaya çıkış hızları konusunda çok iyimser ve düşük pazar segmentlerinde talep olacağına inanıyor.

Realme, 2020'de 5 Tane Daha 5G Akıllı Telefon Sunmayı Planlıyor

5G’li bazı akıllı telefonlar İspanya, İtalya, Almanya, Fransa, Polonya, Çekya, İngiltere, Yunanistan, Hindistan, Tayland, Singapur ve daha fazlasına gelecek. İşleri daha ilginç hale getirmek için, Realme Çin’de 4G cihazlarını tanıtmaktan vazgeçmek istiyor. Bu nedenle şirket, “Hepsi 5G’de” stratejisinin bir parçası olarak 5G telefonları piyasaya sürecek.

Realme’in 5G akıllı telefonları, Realme X50 ve X50 Pro, sırasıyla Snapdragon 765G ve 865 tarafından destekleniyor. Daha fazla 5G akıllı telefon çıkarma planıyla, şirketin yakında 800 ve Dimensity 1000 işlemcileri benimseyeceğine inanıyoruz. Bu yonga setleri MediaTek tarafından 5G dönemi için yonga üreticisi çözümü olarak ortaya çıktı. İki Boyutlu işlemci, Snapdragon muadillerinden daha ucuzdur. Bu nedenle, orta ve alt segmentler için güçlü adaylardır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iOS 13 Sürümünde Kritik Güvenlik Açığı

Uğur Aydemir

Sade Tasarımlı: Huawe Watch GT 2

Uğur Aydemir

348 TL’lik Fotoğraf Kurtarma Programı Stellar Photo Recovery Ücretsiz!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.