Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 40 Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei Mate 40’ın ne zaman tanıtılacağı merak konusu. Huawei pazardaki yerini yeni amiral gemisi serisi ile sağlamlaştırmak istiyor.

Her yeni nesil Huawei’nin Kirin işlemcisi sonbaharda piyasaya sürülecek. Huawei Mate serisi genellikle yeni işlemci ile geliyor. Peki Huawei Mate 40 amiral gemisi ne zaman çıkacak?


Bununla birlikte, Çinli üretici Huawei, pek çok sıkıntıya sahne oldu. Şirket şu anda ABD’den çok sayıda yasakla karşı karşıya. Amerikan hükümetinin yasağı nedeniyle, Huawei Mate 40 serisi sürümünün erteleneceği yönünde spekülasyonlar vardı.

Mate 40 serisi ne zaman çıkacak?

Bununla birlikte, son raporlar Huawei Mate 40 serisinin planlanan zamana ulaşacağını gösteriyor. 5nm işlemcisi Eylül ortasından önce teslim edilecek. @Mobile Wafer Darren’a göre, Huawei’nin yıl sonundan önce çok fazla işlemciye ihtiyacı olacak. Şirketin 5nm, 7nm, 16nm ve 28nm mobil çiplere ihtiyacı olacak. Ayrıca HiSilicon tarafından geliştirilen bir TWS kulaklık Bluetooth çipine ihtiyaç duyacak.

Huawei Mate 40 Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei’nin bu yıl üstesinden gelmek için ilk gerçek engel. Teslimattan sonra, Huawei ürünlerinin yılın ikinci yarısında sevkiyatı ciddi bir zorluk olmayacak. Bu son rapor, Mate 40 serisi seri üretimde gecikme olmayacağını iddia ediyor.

Ayrıca beklenen Mate 40 cihazları için 5 nm çipleri de daha önceden söylendiği gibi Eylül ayından önce piyasaya süreceği söylendi.

Önceki raporlara göre, Mate 40 serisi 5nm Kirin işlemci kullanacak. Bu çip, Cortex A77 veya A78 CPU mimarisi + Mali G77 / G78 GPU mimarisini birleştirmelidir. Böyle bir kombinasyon, 120Hz yüksek yenileme hızı ekran deneyimi için daha iyi bir performans garanti edecektir. 120 Hz yenileme hızıyla ekran deneyimi için oldukça yüksek bir performans garanti edeceği de biliniyordu. Huawei Mate 40 bakalım nasıl olacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu