Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 30 Pro Sızdırıldı!

Bugün iddia edilen bir Huawei Mate 30 Pro görüntüsü internette ortaya çıktı. Amiral gemide yer alacak olan dairesel kamera dizisine bir bakış daha veriyor. Ancak bu sefer toplamda dört kamera görebiliyoruz bu, amiral gemideki üçlü kamera dizisine işaret eden erken söylentilere dayanıyor.

Önceki söylentiler, Mate 30 Pro’nun üç kamerayla gönderileceğini öne sürüyordu. Bu, P30 kare-ish dizisinin üç kamera ve bir LED flaş ile geldiğini göz önünde bulundurarak mantıklı geliyor. Ancak bu yeni sızıntı LED flaşın yana doğru hareket ettiğini gösteriyor. Bu durumda çalışanların belirsiz bir algılayıcı ya da hoparlör ızgarası gösterdiği dikkat çekiyor.


Huawei Mate 30 Pro Sızdırıldı!

Peki, eğer Huawei Mate 30 Pro dördüncü kamera algılayıcısını gerçekten kullanıyorsa, hangi rolü oynamalı? Huawei P30 üçlü kamera dizisinde ultra geniş, geniş ve telefoto kamera bulunuyor. Şifreli bilgilere göre, bu dördüncü sensör bir 3D sensör, belki de bir ToF olabilir. Bir sızıntıya göre, Mate 30 Pro iki büyük sensör elde edecek – ana kamera için 1 / 1.55 ve ultra geniş kamera için 1 / 1.7. Üçüncü kamera sensörüne gelince, 5x periskop yakınlaştırma modülü olacak.

Promo görüntü aynı zamanda, Mate 30 serisinde pratik olarak onaylanan Kirin 990’dan da söz ediyor. Kablolu şarj 40W’da kalacak, ancak kablosuz şarj 27W’a yükseltiliyor. Leica’nın adı, görüntü sensörünün daha da artmasıyla birlikte de belirtiliyor.

Tüm detaylar önümüzdeki hafta 6 Eylül’de gerçekleşecek olan Huawei Mate 30 serisinin lansmanı ile ortaya çıkacak. Ancak bugünlerde akıllı telefon endüstrisinde sır saklamanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu