TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 30 Pro Konsept Videosu Yayınlandı

Huawei Mate 30 Pro Konsept Videosu Yayınlandı

Huawei yetkililerinden Bruce LiMate 30 serisiyle alakalı bazı açıklamalarda bulunmuştu. Huawei Mate 30 Pro hakkındaki dedikodular artmaya başladı.

Bruce Li, şu anda Huawei Mate 30 Pro için kollar sıvanmış durumda olduğunu söyledi. Yani Huawei Mate 30 Pro modeli için çalışmalara başlanmış durumda. Huawei Mate 20 Pro çentikli bir ekran ile gelmişti ancak Huawei Mate 30 Pro modeli çentiksiz tam ekran ile gelecek gibi duruyor.

Huawei Mate 30 Pro konsept video

Huawei Mate 30 Pro yayınlanan konsept videosunda en dikkat çeken detay ise çerçevesiz bir ekran tasarımına sahip olması. Ayrıca ekranın sağ üst köşesinde kamera deliği de bulunuyor. Ayrıca tasarımda arka tarafta da beşli kamera kurulumuna yer verilmiş.

Huawei Mate 30 Pro Konsept Videosu Yayınlandı

Yayınlanan videoda arka taraf Galaxy S10 Plus serisine benzetildiği de anlaşılıyor. Ön tasarımı aynı Galaxy S10 serisinde olduğu gibi sağ üst köşede ekrana gömülü kamera bulunuyor. Modele ait konsept çalışma yayınlanmış olsa da, ürünün hala geliştirilme aşamasında olduğunu hatırlatmamız lazım. Eylül ya da Ekim ayında tanıtılacak olan modelin, tanıtımına kadarki sürede pek çok detay ve tasarım değişebilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu iPhone X Kılıfı 4.500 TL

Buğra Noyan

iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat!

Hüseyin Ceylan

Meizu 17’nin Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Gürkan Ahi 1 Nisan 2019 at 21:05

Bence fiyatına gore iyi bir cep telefonu başarılı tasarımı ve zarif görüntüsü ile gayet güzel görünüyor…

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.