Tiktok Takipçi Satın Al

Realme, 5G Destekli Yeni Telefonu İçin Sertifika Aldığı Ortaya Çıktı!

Realme ilk 5G desteği olan X50 modelini bu hafta piyasaya sürdükten sonra, RMX2025 model numarasını sahip başka 5G akıllı telefon için hazırlıklara başladı.

Realme Çin’de gerçekleştirdiği etkinlik ile 5G özelliğine sahip olan ilk akıllı telefonu X50 tanıtmıştı. Akıllı telefonun 5G desteği olması bir yana sahip olduğu teknik özellikleri ile bir çok kullanıcın dikkatlerini çekmeyi başardı.


Çinli marka yeni ürünün beğenilmesi üzerine 5G destekli cihazlara biraz daha önem vererek yatırımlarını arttıracak gibi. Bilgiler eşliğinde Realme RMX2025 model numarasına sahip yeni bir 5G destekli telefon üzerinde çalışmalar yürütüyor. İşte Realme’nin yeni cihazı için aldığı sertifikanın görseli.

Realme, 5G Destekli Yeni Telefonu İçin Sertifika Aldığı Ortaya Çıktı!

Bu cihaz zaten Çin’de zorunlu tutulan MIIT sertifikasını almış ve resmi tanıtımına bir adım daha yaklaşmış. Ortaya çıkan zorunlu MIIT sertifikası sayesinde Realme yeni ürününü yakında tanıtmasını bekliyoruz.

Realme yeni ürününe hangi adı vereceği şimdilik bilinmiyor. Fakat bir Twitter kullanıcısına göre bu cihazın Realme 6 serisine ait ilk 5G destekli cihazı veya X50’nin Pro versiyonu olacağını tahmin ediyor.

Bazı spekülasyonlar, uzun süredir söylentileri olan Realme X50 Lite olabileceğini düşünse de, X50 Lite’nin daha önce onaylanmış olan RMX2052 model numarasına sahip olduğuna inanılıyor.
Telefonun hangi modele sahip olursa olsun piyasada uygun fiyatlı 5G desteğine sahip akıllı ürünleri piyasada görmek tüketicileri sevindiriyor. Yeni yıl ile MediaTek Dimensity 800 yonga setiyle birlikte 5G desteğine sahip orta segment cihazların bu yılın ana akımı olması bekleniyor.
Daha fazla teknoloji haberlerimizi okumak isterseniz Teknoloji Haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu