bayigram.com

Huawei Mate 30 Lite Basın Görselleri Sızdırıldı

Çin TENAA yetkilisi web sitesinde birkaç Huawei Mate 30 Lite (Nova 5i Pro) basın görselleri sızdırıldı.

Huawei nihayet merakla beklenen Huawei Nova 5i Pro’nun (Mate 30 Lite) 26 Temmuz’da bu hafta sonra resmileştiğini onaylanmıştı. Tanıtılmasına çok az bir zaman kaldı ve son günlerde ise basın görselleri ortaya çıktı.


Bundan kısa bir süre sonra, Huawei Mate 30 Lite üç farklı renkle basın görselleri sızdırıldı. Cihazı siyah, zümrüt yeşili ve gece mavisi da dahil olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle satışa çıkacak.

Aşağıdaki renderlarda görülen cihazın tasarımı, Weibo mikroblogunda son zamanlarda yayınlanan canlı görüntülere tam olarak benziyor ve bu nedenle buradaki gerçek renderlere bakmamız çok muhtemel. Büyük ihtimal ile bu zamana kadar sızdırılan tasarım ile raflarda satışa çıkacak gibi duruyor.

Huawei Mate 30 Lite Basın Görselleri Sızdırıldı

[sp-related style=”dark” id=”53685″]

Huawei Mate 30 Lite için az kaldı!

Daha önce gördüklerimize benzer bir tasarım ortaya koyuluyor, ancak bu sefer tam anlamıyla daha net şekilde ortaya çıktı diyebiliriz.

Arka panelinde, dört kamera kurulumu için 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel sensörlerden oluşan bir kare kamera yuvası var. Kamera bölmesinin altında, Çinli akıllı telefon üreticisinin ekran altı sensör yerine tercih ettiği fiziksel bir parmak izi sensörü de bulunuyor.

Ön panelde, sol üst köşede 32 megapiksel sensör barındırdığı söylenen ekrana gömülü bir selfie kamerası bulunuyor. Genel olarak, ön paneli biraz daha küçük ekran boyutu dışında, Huawei Nova 5i’nin ki ne benzerlik gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu