Huawei Mate 20 Pro, Android 10 Almaya Başladı! - TeknoDiot.com

Huawei Mate 20 Pro, Android 10 Almaya Başladı!

Abone Ol 

Mevcut sorunlara rağmen Huawei, Mate 30 Pro ve Google hizmetleriyle karşı karşıya kalsa da, Mate 20 Pro Android güncellemesi alabiliyor.

Önceden yapılmış anlaşma gereği Mate 20 Pro Android yazılım güncellemesini almak zorundadır. Ve bazı kullanıcıların zaten beklenen OTA güncellemesini aldıkları anlaşılıyor.

Hollanda’da yaşayanlar, Mate 20 Pro cihazlarının Eylül 2019 güvenlik yamasıyla birlikte Android 10 güncellemesine dayanarak EMUI 10 elde ettiğini bildiriyorlar. Tabii ki, EMUI 10, Android 10’un getirdiği bazı yeni özelliklerle birlikte bir tasarım revizyonu alıyor.

Huawei Mate 20 Pro, Android 10 Almaya Başladı!

Güncelleme, 10.0.0.136 numaralı yapıyla 4.42GB’de bir alan istiyor ve muhtemelen tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacak. Belki de aşamalı bir sunumdur, bu yüzden sabırla beklemenizi öneririz. Android 10’un tadına varmanız çok uzun sürmeyecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu