Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei InFocus Awards 2019 Fotoğrafçılık Yarışması Başlıyor

Huawei’nin İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde gerçekleştirdiği InFocus Ödülleri, fotoğrafçılık becerilerini test etmek ve yeteneklerini dünyaya göstermek isteyen Huawei kullanıcıları için harika bir fırsat sunuyor.

Akıllı telefonların sürekli gelişiminin ve üst düzey görüntü oluşturma deneyiminin peşinde olan Huawei, fotoğrafçılıkta gelecek vaat eden yetenekleri onurlandırmak için Huawei InFocus Ödülleri 2019 adı verilen fotoğraf yarışmasını başlatıyor.


Yarışmanın web sitesine buradaki adresinden ulaşılabilir. Yarışma toplamda 6 kategoriden oluşuyor: #Duygular, Hayata Merhaba De, Yüzler, Uzaklar, Film Şeridi ve video formatına ayrılmış bir kategori olarak: Şimdinin Hikayesi.

InFocus Awards, yarışmaya özel web sitesi üzerinden ilgili kategorilerden birine ait çalışmalarını sunabilecek tüm Huawei kullanıcılarına açık.

Huawei InFocus Awards 2019 Fotoğrafçılık Yarışması Başlıyor

Çevremizdeki keşfedilmemiş güzellikler

Her dakika ve her saniye insanlar, hayvanlar, yerler ve duygular tarafından yaratılan güzel anlarla dolu. Projenin harekete geçme çağrısı etrafta keşfedilmemiş güzelliği bulmak ve bunları fotoğraflamak üzerine kurulu. Huawei, insanları dünyada çok daha fazla gizli güzellik olduğunu görmeye teşvik ediyor. Tek gereken Huawei akıllı telefonları ile bu gizli güzellikleri keşfetmek ve yakalamak.

Dünya ayrıca uzak konumlarından dolayı daha önce fotoğraflanmamış ya da iyi bilinen simge yapılara ve turistik yerlere nazaran daha güzel olarak kabul edilen yerlerle dolu. Bu nedenle Huawei, çoğu kişinin Kanada, İskandinav ve Avusturya’nın vahşi doğasında görme veya fotoğraf çekme şansı bulamadığı yerleri araştırdı. Bu daha az bilinen konumların keşfedilmemiş güzelliği, Huawei P30 Pro’nun dörtlü Leica kamerasıyla gün yüzüne çıktı.

Huawei InFocus Awards 2019 tanıtım filmi:

https://www.youtube.com/watch?v=ve1qAd3Sw9w

Kazananlar halk oylaması ve jüri kararı ile belirlenecek

Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, yarışmaya katılanlar da dahil olmak üzere her internet kullanıcısının 11 Ağustos 2019 tarihine kadar en sevdikleri görseller için oy kullanma hakkına sahip olduğu özel bir web sitesinde sunulacak.

Bir sonraki aşamada en iyi eserler, uzmanlardan ve tanınmış fotoğrafçılardan oluşan özenle seçilmiş bir jüri tarafından değerlendirilecek. Aralarında Türkiye’den mimar ve fotoğraf sanatçısı Yener Torun’un da olduğu jüri üyeleri aşağıdaki gibidir:

  • YANMIN WANG
  • MARCIN TYSZKA
  • NIKOLAJ THANING RENTZMANN
  • EMMA SVENSSON
  • YENER TORUN
  • VUTHEARA KHAM

Yarışmada birçok ödül sahiplerini bulacak

Büyük Ödül’ün kazanan fotoğrafının sahibi, Huawei MateBook 13, Watch GT ve 10.000 Euro ödülün yanı sıra, TripAdvisor’dan 250 dolar değerinde hediye çeki ile birlikte fotoğrafının aşağıdaki TripAdvisor ülke sayfalarında bir hafta boyunca yayınlanma hakkını kazanacak: İsveç, Polonya, Danimarka, Avusturya, Norveç, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Sırbistan, Slovakya ve Türkiye.

Huawei InFocus Award Ödülleri

  • Her kategorinin birincilik ödülüne layık görülen fotoğraf sahipleri Huawei MateBook 13, Watch GT, Huawei P30 Pro ve 2.000 Euro para ödülü,
  • Her kategorinin ikinci olanları ise Huawei P30 Pro ,
  • Her kategorinin üçüncü olanları Huawei P30,
  • Halk Ödülü’nü kazanan fotoğraf sahibi ise Huawei P30 Pro ve Watch GT ile ödüllendirilecek.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu