Huawei'nin Gelecek Yıl İçin Muhteşem Planı! - TeknoDiot.com

Huawei’nin Gelecek Yıl İçin Muhteşem Planı!

Abone Ol 

Huawei, önümüzdeki yıl HarmonyOS tarafından desteklenen daha fazla cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor ve dünya genelinde pazarlayacak. Telefonlarını, tabletlerini ve bilgisayarlarını şirket içi işletim sistemine geçirme planları yok. Şirket zaten bu yıl bir Harmony telefon üretmeyeceğini ve gelecek yıl da olmayacak gibi göründüğünü belirtti.

Yine de akıllı saat gibi çevre ürünlerini piyasaya sürecektir (mevcut akıllı saatler Lite OS kullanıyor). Huawei, Harmony’yi çalıştıracak akıllı hoparlörler ve VR cihazları oluşturmayı da planlıyor. Elbette akıllı TV’ler de, yakın gelecekte Avrupa’da piyasaya sürülecek olan Honor Vision gibi.

Huawei'nin Gelecek Yıl İçin Muhteşem Planı!

Plan, HarmonyOS’u akıllı telefonlara güç verebilecek tam özellikli bir işletim sistemi haline getirmek olsa da, şirket Android’e bağlı kalmayı tercih ediyor. Huawei’nin görüşüne göre değiştirilmesi gereken Google Mobile Servisleri. Şu anda, şirket ABD şirketleri tarafından sağlanan teknoloji ve hizmetleri kullanmaya devam etmek için uzantılara güveniyor.

 

Göz atın:   Huawei, Kendi Baz İstasyonlarını Üreterek ABD Yasağını Yeniyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu