Huawei, En Değerli Marka Sıralamasında Yükseldi

Huawei, En Değerli Marka Sıralamasında Yükseldi

Abone Ol 

Dünyanın lider bilgi ve iletişim teknolojileri markaları arasında yer alan Huawei hem altyapı hem de akıllı cihazlar özelindeki ürün ve servisleriyle öne çıkıyor.

Huawei, daha bağlantılı ve akıllı bir dünya için tüm bireylerin ve toplumların iletişim teknolojilerinden faydalanmasını amaçlıyor diyen Huawei Kurumsal Pazarlama Birimi Başkanı Zhang Hongxi, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Geleceğin sanayi döngüsünde, yapay zekâ, nesnelerin interneti, 5G ve bulut bilişim teknolojileri çok daha önemli bir duruma gelecek.

Huawei, En Değerli Marka Sıralamasında Yükseldi

Huawei bu kapsamda müşterilerinin daha iyi bir bilişim ve iletişim deneyimi yaşamaları için yapay zekâ, akıllı cihazlar, ağ teknolojileri ve bulut özelinde farklı değer teklifler sunuyor. Sektördeki güçlü iş ortakları ile beraber her ölçekteki işletmeler için teknoloji odaklı ve yenilikçi değerler sunan Huawei, ‘Taşıyıcı’ iş birimi ile küresel çapta bulut tabanlı ağ ve veri merkezi çözümlerine imza atıyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Ev kullanımı için üst düzey genişband çözümleri, tüm ihtiyaç senaryoları için kablosuz çözümler, dijital ağ güvenliği ve mobil ödeme çözümleri ile Huawei, tüm süreçlerde operatörlere hizmet vermeye devam ediyor. Huawei aynı zamanda 5G konusunda da ticari testlerini sürdürüyor. Şirket bu kapsamda 50’den fazla küresel markayla iş birliği içinde çalışıyor.”

Göz atın:   Samsung Uygun Fiyatlı Galaxy Note 10 Üzerinde Çalışıyor Olabilir!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu