Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, EMUI 10’un 1 Milyon Kullanıcıyı Aştığını İddia Ediyor!

Huawei, son zamanlarda birkaç önemli maddeler belirledi. ABD yasağına rağmen, şirket satış açısından büyük bir artış gördü. Şimdi Çinli şirket en yeni yazılım sürümü olan EMUI 10’un, hem kendi geniş kapsamlı akıllı telefon serisinin yanı sıra, alt marka Honor’un 1 milyon cihaza kurulduğunu söylüyor.

Huawei’nin özel yazılım kaplamalarının en son sürümü olan EMUI 10, en yeni Android 10’u temel alıyor. Huawei, amiral gemisi P30 ve P30 Pro akıllı telefonlarının beta sürümünü alan ilk kişi olan EMUI 10’u tohumlamaya başladı.


Huawei, EMUI 10’un 1 Milyon Kullanıcıyı Aştığını İddia Ediyor!

EMUI’nin en son sürümü, mevcut cihazlardaki düzgünlüğü ve performansı geliştirdiği için Huawei telefonları için önemli bir güncellemedir. Şirket, karanlık bir modu olmayan uygulamaları bile uymaya zorlayan sistem çapında bir karanlık modu bile ekledi.

Sistem ayarları artık bu yeni sürümde daha iyi düzenlenmiştir ve işletim sistemi, Windows 10 dizüstü bilgisayar gibi diğer aygıtlarda çalışırken daha iyi bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. EMUI 10, akıllı telefonun ekranını doğrudan Windows 10 cihazına aktarmasını ve kesintisiz bir çalışma deneyimi sunmasını sağlar. Güncelleme eşit olarak Android’e özgü 10 özellik getiriyor.

Önceki sürümlere göre büyük bir gelişmedir ve başarılı olduğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu