Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, EMUI 10 Güncelleme Takvimini Açıkladı

Huawei yaptığı bir açıklama ile EMUI 10 güncellemesinin takvimini duyurdu.

İşte EMUI 10 güncelleme takvimi açıklandı. Geçtiğimiz aylar içerisinde Google ile Huawei arasındaki gerginlik bir yandan kendi mobil işletim sistemi HarmonyOS‘i geliştirirken bir yandan da mevcut telefonlarına güncelleme vermeye devam ediyor.


Geçtiğimiz zamanlarda EMUI 10 güncellemesi alacak Huawei cihazları açıklanmıştı, şimdi ise EMUI 10 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı hakkında tarih bilgisi verilmiş durumda. Huawei, yaptığı bir açıklama ile Android 10 Q ile birlikte kullanılacak arayüzü EMUI 10 alacak telefonları duyurdu.

EMUI 10 güncellemesi alacak cihazlar ne zaman alacak bunlar belli oldu. Huawei Geliştirici Konferansında, Çinli üretici Android Q’ya dayanan patentli EMUI kabuğunun onuncu versiyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Test güncellemeleri Eylül ayının ilk yarısında başlayacak.

[sp-related style=”dark” id=”55436″]

Huawei, EMUI 10 Güncelleme Takvimini Açıkladı

Huawei tarafından açıklanan listeye göre EMUI 10 arayüzünün ilk beta güncellemesi P30 ailesine gelecek. Yapılan açıklamaya göre Huawei P30 ailesi EMUI 10 güncellemesini 8 Eylül’den itibaren alacak. Bu modellerin ardından Mate 20 ailesine bu güncelleme gelecek. Huawei Mate 20 ailesi (Mate 20x Mate 20 Pro, Mate 20X ve Mate 20 RS Porsche Design) EMUI 10 güncellemesini ise Eylül ayının sonlarına doğru alacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu