Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, Dünyanın En Büyük İkinci Akıllı Telefon Şirketi Oldu

Bu mihenk taşının aşılmasında istikrarlı ve dinamik bir şekilde gerçekleşen yıllık yüzde 41 oranında büyümenin etkisi de hissediliyor.

HUAWEI 2017 yılının ikinci çeyreğinde 38,4 milyon akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirirken, 2018 yılının ikinci çeyreğinde bu rakam rekor bir düzey olan 54,2 milyon adede çıktı. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa ile Nordik Bölgesi’nde kaydedilen büyüme ise yüzde 56 oldu.


 

Huawei, Dünyanın En Büyük İkinci Akıllı Telefon Şirketi Oldu

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang yaptığı açıklamada, “Bu başarı, bizim için çok önemli. Bazıları bu sonuçlara bakarken sadece rakamlar görebilir. Bizim açımızdan bakıldığındaysa, büyüme hızımız ve zirveye bir adım daha yükselişimizi simgeliyor. Bu sonuç, çalışma arkadaşlarımızın adanmışlığının ve tüketicilerin ihtiyaçlarına doğru cevap verme yeteneğimizin çok somut bir kanıtıdır. Bu yakaladığımız başarıyı devam ettirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bu etkileyici sonuç, devrim niteliğindeki Leica üçlü kamera ve 5x Hibrid Zoom özellikli gelişmiş kamera sistemi ile donatılmış, Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 Pro’nun tanıtımıyla güçlü Yapay Zeka teknolojisi ile desteklenen yenilikçi fotoğrafçılık özelliklerinin büyük katkısı ile elde edildi. Teknik özelliklerin ötesinde, telefon, kutup ışıklarından esinlenerek tasarlanan Alacakaranalık renk seçeneği ve tasarımı ile alışılmamış bir görünüm sunarak da dikkatleri üzerinde topluyor.

HUAWEI P20 Pro, TIPA’nın “En İyi Akıllı Telefon” ödülü gibi birçok prestijli ödül de aldı. Bu prestijli ödül, Huawei’nin mühendisleri ve tasarımcılarının, dünya çapında tüketiciler için endüstri lideri cihazların geliştirilmesi, kalite, tasarım ve performansa öncelik verilmesi konusundaki kararlılıklarını ve çabalarını yansıtıyor. Huawei P20 Pro ayrıca, DxO Mark’taki en iyi fotoğraf makinesi sıralamasında, kameralar ve kameralar için görüntü kalitesi kıyaslamalarında zirvedeki yerini koruyor.

HUAWEI’nin araştırma ve geliştirmeye yönelik yıllık yatırımı 2016 yılına göre yüzde 17,4 artışla 13,8 milyar ABD Doları’na ulaştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu