Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, AI+ Dijital Platformunu Duyurdu

HUAWEI, endüstrilerdeki farklı senaryolara uyum sağlayan AI + Dijital Platformunu duyurdu.

HUAWEI Enterprise Başkanı Yan Lida yaptığı açıklamada, “Dijital dönüşüm; fiziksel ve dijital dünyaları entegre etmek için çeşitli teknolojilerin sistematik bir yaklaşım ve bütünleşmesini gerektiren karmaşık bir süreçtir. Biz de bu süreçte kendimizi, müşterilerimizin platform tabanlı iş modelleri ve uygulamalara daha fazla entegre olabilecekleri bir BT platformu sunmaya adadık. Bu platform, ekosisteminin büyümesini sağlayan ve iş ortaklarımızın dijital dönüşümünü teşvik eden verimli bir alan olarak hizmet veriyor” dedi.

HUAWEI “Dijital Platform + X + Ekosistem” Yaklaşımını Tanıtıyor


HUAWEI Enterprise, müşterilerinin dijital dönüşümü hızlandırmak için uzun vadeli bir strateji sunan “Dijital Platform + X + Ekosistem” yaklaşımını tanıttı. Bu yeni oluşum; AI, IoT, Büyük Veri, güvenlik, ICP, video gibi yeni yetenekler (“X”) ve bu sektörleri birleştiren endüstri destekleyici bir platform olarak öne çıkıyor.

HUAWEI Enterprise Pazarlama ve Çözüm Satış Departmanı Başkanı Lu Qi, geliştirilen yeni yaklaşım hakkında yaptığı açıklamada; “HUAWEI’in Dijital Platformu üç temel avantaj sunuyor: full-stack, açık ve birçok endüstriden işletmeleri destekliyor. Kendi geliştirdiğimiz çipler, matematiksel algoritmalar ve mimari tasarımdaki yeteneklerimizi kullanarak; cihazlar, IaaS ve PaaS katmanları ve ekosistem ortaklarıyla birlikte SaaS katmanı gibi eksiksiz full-stack çözümler geliştiriyoruz. Müşteriler full-stack platformları uygulayarak, kendi benzersiz dijital teknoloji platformlarını ve yeteneklerini oluşturma konusunda, değerli kaynaklar harcamadan iş inovasyonuna odaklanabiliyorlar. HUAWEI, sektörler arası standardizasyon ile yatay çözümler sunuyor ve dijital platformumuz hem özel bulut hem de genel bulutları desteklediği için çok çeşitli senaryolarda kullanılabiliyor. Ek olarak HUAWEI, ürünlerimizin ve çözümlerimizin diğer sağlayıcılardan gelen verilerle birlikte çalışabileceği ve müşterilere benzersiz gereksinimleri için en iyi çözümleri kullanma özgürlüğü sunan açık ve her iki taraf için kazançlı bir ekosistem inşa ediyor” dedi.

Lu Qi şunları ekledi: “Bu dijital platform, müşterilerin HUAWEI’nin açık yaklaşımına sadık kalarak üst katman uygulamalarını hızlı bir şekilde geliştirmelerine ve verimli bir şekilde dijital dönüşüm süreine adım atmalarına olanak sağlıyor. HUAWEI bu yaklaşımla, müşterileri için uzun vadeli bir stratejik ortak olmayı hedefliyor”.

Huawei, AI+ Dijital Platformunu Duyurdu

HUAWEI Enterprise, HUAWEI CONNECT 2018’de işletmelerin günümüzün hızla gelişen dijital dünyasında rekabet etmesine ve büyümesine yardımcı olmak için tasarlanan Dijital Platformu’nun gelişmiş yeteneklerini de özetledi.

Çoklu bulut: Şu anda HUAWEI FusionStorage 8.0, 300 mikro saniyelik bir G/Ç yanıt ile ağ geçitsizve aktif-aktif güvenilirliğe sahip tam dağıtılmış bir mimari sunabilen tek çözümdür. HUAWEI’in özel bulut çözümü, sektördeki IaaS katmanında en çok bulut hizmetini sunan çözümdür.

: HUAWEI’in endüstri lideri CloudFabric çözümü, 10 binlik konteynerlerin dakika düzeyinde uplink ve downlink’ini destekleyebiliyor.

Cihazlar: HUAWEI, yüksek çözünürlüklü videoların ve gelişmiş akıllı küçük hücrelerin gerçek zamanlı analizini gerçekleştirebilen sektörün ilk akıllı hızlandırma modülü Atlas200’ü tanıttı. Ek olarak, HUAWEI, tamamen yeni full-stack yapay zeka portföyünü duyurdu ve sektöre özel yapay zeka uygulamalarının müşterinin dijital dönüşüm yolculuklarına daha iyi destek olması için Dijital Platform’a entegre edilmesine imkan tanıdı.

HUAWEI, müşterileriyle uzun vadede çalışmaya kararlı ve platformun gücü ile kurumsal dijital dönüşümü yönlendirmek için geleceğe yönelik bir yaklaşım benimsemektedir. Şimdiye kadar, Fortune Global 500 şirketleri arasında 211’i (48 Fortune Global 100 şirketi dahil), dijital dönüşüm ortağı olarak HUAWEI’i seçti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu