HTC, 2019'da Telefonları Revize Edecek

HTC, 2019’da Akıllı Telefon Satışlarını Orta ve İleri Modellerle Revize Edecek

Abone Ol 

HTC Tayvan Başkanı Darren Chen’e göre şirketin, akıllı telefon segmentini 2019’un ilk yarısında satışlar etrafında yeniden başlatmayı planladığı söyleniyor.

Şirketin orta-üst düzey modellere odaklanarak, pazar payını ve karlılığını artırabilir. Şirket, ürün yaşam döngüsünü uzatmak için 2019’da üst seviye U12 + serisini kullanacak.  Chen ayrıca, U12 Life 128GB versiyon satışlarının Kasım ayında piyasaya sunulduğundan bu yana güçlü olduğunu belirtti. 

HTC Şirketinin ilk halka arzı olan Blockchain özellikli akıllı telefonu olan Exodus 1’in Aralık ayı başında piyasaya sunulduğunu açıkladı. Şirketin yeni bir strateji ve iş modeli geliştirdiğini de ekledi.

HTC, 2019’da Akıllı Telefon Satışlarını Orta ve İleri Modellerle Revize Edecek

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Orta segmentine gelince şirket, HTC Desire 12‘leri 17 Aralık’ta piyasaya sürdü ve aynı ürünün kullanılabilirliğinin Ocak ayı ortasında 194 ABD Doları’ndan başlaması bekleniyor. HTC’nin VR kulaklık ürünlerinin satışları, yükseltilmiş Vive Pro’nun ve bağımsız Vive Focus’un piyasaya sürülmesi sayesinde, dizinin rekabet gücünün artmasıyla toplanıyor.

Kanal ve SI (sistem entegrasyonu) sektörlerindeki dağıtımlarını geliştirmeyi planlarken, HTC ayrıca VR kulaklıklarını tanıtmak için sektörler arası, kanal ve içerik işbirliklerinde daha agresif bir yaklaşım benimsemeyi düşünüyor. HTC, Viveport VR uygulama mağazasının performansını, VR oyun başlıkları da dahil olmak üzere uygulamaları geliştirmek için VR endüstrisindeki Google Play ve App Store gibi bir platforma dönüştürerek hedeflemeyi hedefliyor. 

Göz atın:   Sony'nin Akıllı Telefon İşgücü Yüzde 50 Azaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu