Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 12R Gelişmiş Bir Soğutma Sistemiyle Geliyor

OnePlus Ace 3 veya OnePlus 12R akıllı telefonunun lansmanına sadece iki gün kaldı (uluslararası pazarlar için adı OnePlus 12R olarak belirlendi, Çin’de ise ilk adı kullanılacak). Ancak bugünden itibaren cihazın özellikleri hakkında bir dizi sızıntı ortaya çıktı, bu da yeni soğutma sistemi hakkında bilgileri içeriyor – yakın gelecekte ileri teknolojiye dayalı bir sistem olacak. Modern akıllı telefonlar, özellikle oyun veya video veya fotoğraf işleme gibi yoğun görevler sırasında önemli miktarda ısı üreten işlemcilere sahiptir. Neyse ki, OnePlus 12R, bu sorunlara hazır bir şekilde gelirken, şirket dev bir ısı dağıtım plakası temel alınarak tamamen yeni bir soğutma sistemini tanıttı.

Sızan bilgilere göre, telefonun genel ısı dağılım alanı 9140 metrekare mil olacak. Üretici ayrıca, şu anda akıllı telefonlarda kullanılan çözümlerden 400% daha etkili bir şekilde ısıyı dağıtan özel bir malzeme kullanıldığını açıkladı. Ayrıca, yeni telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile donatılacağını doğruladı – bu şu anda piyasada bulunan en iyi mobil işlemcilerden biridir, ancak Qualcomm’un aslında daha üst düzey performanslı amiral gemisi çözümleri olduğunu hatırlatmak önemlidir. Ancak, bu cihazla ilgili resmi bilgiler ortaya çıkana kadar beklemek gerekiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu