Tiktok Takipçi Satın Al

Hoverwatch ile WhatsApp Konuşmalarına Erişebilirsiniz

Günümüzde sevgilisine güveni sarılanların ve sevgilisini yakından takip etmek isteyenlerin kullanmış olduğu bir casus yazılım olan Hoverwatch dünya genelinde 1.5 milyon kullanıcıya sahiptir.

Dünya genelinde uzun yıllardır kullanılan ve güvenilirliği konusunda kendini kanıtlamış olan casus yazılım , kurulum sonrasında profesyonel bir şekilde kendini telefon içine, tablet uygulamalarına veya bilgisayar dosyaları içine gizliyor ve kesinlikle hiçbir şekilde farkedilmiyor. Fark edilmeme özelliği ile sizi yasal olarak hiçbir sorumluluk altında bırakmıyor olması dünya genelinde ok fazla sayıda insan tarafından kullanılmasını sağlamıştır.


Casus yazılım ile sevgilinizi anlık olarak takip edebiliyor, anlık olarak yaptığı yazışmaları izleyebiliyor veya sevgilinize gelen, sevgilinizin gönderdiği mesajları silebiliyorsunuz. Whatsapp takibi yaparak sevgilinizin kimlerle hangi aralıklarla hangi konularda yazıştığını da yakından izleyebiliyor olmanız sevgiliniz hakkında kafanızda oluşan şüphelere cevap bulmanızı sağlıyor. Whatsapp takibinin yanı sıra diğer mesajlaşma programlarının da takibini yapabileceğiniz casus uygulama ile ayrıca sevgilinize ait olan tüm sosyal medya hesaplarını da anlık olarak izleyebiliyor, takip edebiliyor, paylaşımları silebiliyor veya paylaşımlar yapabiliyorsunuz. Casus yazılım uygulaaması bu konuda size sınırsız yetki veriyor.

Hoverwatch Hangi Yetkileri Sizlere Sunuyor ?

1 ) Arama kayıtları; Casus yazılım uygulamasını hedef kişinin elektronik cihazlarına kurduğunuzda hedef kişinin yapmış olduğu tüm arama kayıtlarına ulaşabiliyorsunuz. Arama kayıtlarından veriler elde edebiliyor, kimler ile hangi sürelerde ve hangi tarihlerde konuşmalar yaptığı konusunda bilgiler elde edebiliyorsunuz.

2 ) Mesaj kayıtları; Hedef kişinin cep telefonuna kurduğunuz casus yazılım ile hedef kişinin hangi mesajlaşma programını kullandığını, mesajlaşma programı için kullandığı şifreleri, mesajlaşma geçmişini görebilir, dilediğini mesaj kayıtlarını kaydedebilir ve telefonlarınıza indirebilir veya mesajların ekran görüntülerini alarak dilediğiniz gibi kayıt işlemi yapabilirsiniz. Whatsaap takip programı, ve diğer mesaj uygulamaların takibini yapabileceğiniz casus yazılım ile sevgilinizin tüm yazışmalarını inceleyebilir ve kafanızda oluşan soru işaretlerine cevap verebilirsiniz.

3 ) Elektronik posta kayıtları; casus yazılım ile hedef kişinin tüm e – posta adreslerine ulaşabilir, e – posta hesaplarının yapmış olduğu elektronik posta gönderimlerini ve hedef kişiye gelen elektronik postaları görüntüleyebilir, elektronik posta geçmişine erişebilir, dilediğiniz elektronik postanın ekran görüntüsünü alabilir veya elektronik posta hesaplarından dilediğiniz kişilere e – posta gönderebilirsiniz.

4 ) Sosyal medya hesapları; Hedef kişinin telefonunda veya tabletinde yer alan sosyal medya uygulamalarına erişebileceğiniz casus yazılım ile sevgilinizin sosyal medya hesaplarına erişebiliyorsunuz. Sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımları izleyebilir, geçmiş paylaşımları inceleyebilir, sosyal medya mesajlaşma programlarından yapmış oldukları mesajlaşmalara ulaşabilirsiniz.

5 ) Fotoğraf galerilerine erişim; Casus yazılım ile sevgilinizin telefonunda, bilgisayarında ve tabletinde yer alan fotoğraf galerilerine ulaşabiliyorsunuz. Şifrelenmiş olan fotoğraf galerilerine de erişim sağlayabildiğiniz casus yazılım ile sevgilinizin galerisinde yer alan tüm fotoğraflara ulaşabilir, dilediğinizi silebilir, dilediğiniz fotoğrafları galeriye ekleyebilirsiniz.

6 ) GPS takibi; casus yazılım ile hedef kişinin gps kayıtlarını takip edebilirsiniz. Gün içinde yapılan yer değişimlerini takip edebileceğiniz, anlık yer tespiti yapabileceğiniz hoverwatch ile sevgilinizin gün içindeki yer değişimlerini anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Anlık takiplerin dışında günlük GPS haritalarını çıkarabilir ve telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Günümüzde ok sayıda kullanıcısı bulunan, ulusal ve uluslararası alanda kullanılan casus yazılım ile hedef kişinin whatsapp takibi, sosyal medya takibi ve arama kayıtları takibini yapabiliyorsunuz. Sevgilinizin veya eşinizin telefonuna kurulum yaparak anlık olarak takip edebileceğiniz casus yazılım ile çocuklarınızın internet ortamında güvenli bir şekilde dolaşmasını sağlayabilir, işyerinizde bilgi güvenliğini sağlayabilir, kötü amaçlı kişileri, kötü amaçlı yazılımlardan kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu