Tiktok Takipçi Satın Al

Hosting ve Sunucu Hizmetlerinde Profesyonel Yaklaşım!

Web sitesi yönetim hizmetleri gelişen teknoloji sayesinde artık kolay bir hale geldi. Lisanslı kontrol panelleri ve web hosting hizmetleriyle profesyonel bir web sitesi yönetimiyle tanışabilirsiniz. Web hizmetlerinde eskinin zorluklarını geride bırakan birçok firma lisanslı kontrol panelleri başta olmak üzere birçok farklı web hizmeti ile bu sorunları ortadan kaldırıyor.

daha.net uzmanlığı, güvencesi ve yüksek performansı ile Cloud sunucuları ve en hızlı, ekonomik hosting paketlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. 2010 yılından itibaren sektör için en iyi fiyat ve performans hizmetlerini sunan firmamız ile hosting, lisans, SSL hizmetlerinden en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Sınırsız Trafik ve Disk Alanı Seçenekleriyle Hosting Paketleri!


Kurumsal ve bireysel on binlerce müşterimiz için sağladığımız domain, hosting, lisans ve SSL hizmetleriyle hem ekonomik hem de hızlı, profesyonel bir web sitesi yönetim hizmeti alabilirsiniz. Web hizmetlerinizde herhangi bir kesinti ya da güvenlik sorunu yaşamadan güvenli kontrol panelleri ile başarılı sonuçlar alınması mümkündür.

Yüksek performans özelliklerine sahip ve bütçe dostu fiyat avantajlarına sahip sınırsız hosting paketleri, beklentilerinizin ötesinde bir hizmet deneyimi sunacaktır. Özel yönetim arayüzü ve gelişmiş araçlar sayesinde web sitelerinin jet hızına çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Sınırsız Web Hosting
  • Linux Hosting
  • Windows Hosting
  • cPanel Hosting
  • Reseller Hosting
  • Wordpress Hosting
  • Kurumsal Hosting vb.

Sınırsız trafik ve disk alanı seçeneklerine sahip hosting paketlerimizle web sitelerinizde performansı artırabilirsiniz. Linux veya Windows işletim sistemi ile %100 uyumlu en iyi hosting hizmetlerini de bu kapsamda tercih edebilirsiniz.

Hosting ve Sunucu Hizmetlerinde Profesyonel Yaklaşım!

Web Hizmetlerinde Her Zaman Güvende Kalın!

Dünya genelinde ilk sırada yer alan SSL sertifika otoritesi olan Comodo SSL sayesinde 2048 bit güvenli şifreleme hizmetleri ile güvenle tanışabilirsiniz. Web sitenizin ve tüm diğer verilerinizin tamamen güvende kalması için SSL sertifikaları tercih edebilirsiniz. Web dünyasının daha güvenilir hale getirmek için her yıl düzenli olarak Ar – Ge’ye milyon dolarlar yatıran Comodo güvencesiyle SSL güvencesine sahip olabilirsiniz.

  • %100 Mobil Uyumlu
  • Ücretsiz Kurulum
  • Subdomain Desteği

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların güvenliğini garanti altına almak ve güvenlerini kazanarak web sitesi başarısını artırmak için web hizmetlerine her zaman sizi koruyan daha.net güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Desteğinden Hemen Yararlanabilirsiniz!

Tüm web sitelerinin cPanel ya da Plesk panel kapsamında taleplerine göre ücretsiz şekilde sunucularının taşınmasında daha.net kalitesi ve güvencesiyle tanışmaları mümkündür. Yeni müşterilerinin farklı firmalarda olan tüm web sitelerinin ücretsiz olarak sunucularının taşınması ile web hizmetlerinde kurumsallık ve profesyonellikle tanışmaları sağlanmaktadır.

14 gün iade garantisinden de yararlanarak, hizmet kalitesinden memnun kalmadığınız taktirde kesintisiz olarak iade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca %99 uptime garantisi sayesinde sunucuların PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde, İstanbul’da barındırılması ve %99,99 çalışabilirlik garantisinden de yararlanmanız mümkündür.

Uygun Fiyatlı Domain Seçenekleri

Web sitelerinin başarısında temel etkenlerden olan domain yani alan adı konusunda da profesyonel hizmetlerle tanışmanın vakti geldi! Domain sorgulama hizmetlerinden hızlı bir şekilde alan adının kime ait olduğunu öğrenme işlemleri olan Whois sorgulama seçeneklerine kadar birçok domain hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Alan adı uzantılarına ve ücretlerine kolayca göz atabilir ve talepleriniz doğrultusunda domain transfer hizmetleri de alabilirsiniz. Domain transfer hizmetlerinde de en hızlı ve verimli sonuçları alabileceğiniz firmamız sayesinde güvenle web siteleriniz için en uygun ve güçlü domainlere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerinden de bu kapsamda tüm hizmetlerimizde olduğu gibi yararlanmanız mümkündür.

Kurumsal VDS ve Cloud Sunucu Hizmetleri

Sunucular günümüzde web sitelerinin ve verilerin güvenli, hızlı ve güçlü bir şekilde çalışmasını sağlayan en temel unsurlardır. VDS ya da Cloud sunucular ile en başarılı sonuçlardan faydalanabilirsiniz. Cloud diğer bir adıyla bulut sunucular sayesinde yüksek performans ile tanışabilirsiniz. Yeni tasarlanan Dell R720 sunucularımız sayesinde %99 uptime garantisiyle en iyi sonuçları almaya vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Sanal sunucu hizmetlerinde de en uygun fiyatlarla sunucu bakımı ve en hızlı VDS bulut sunucu kiralama seçenekleri sunulmaktadır. Web alanında ihtiyacınız olan her an uzmanlığımızı tercih ederek kurumsal bir web sitesi yönetim hizmetiyle tanışabilirsiniz.

cPanel ve Plesk Panel Lisansları

Web siteleri için lisanslı kontrol panelleri denince akla gelen cPanel ve Plesk Panel ile en verimli sonuçları elde etmek mümkündür. Ticari barındırma hizmeti veren firmaların ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmesinin ardından zamanla webmasterlar ile web geliştiriciler arasında da büyük bir ilgi görmeye ve başarılı sonuçlar vermeye başlamıştır.

Web sitenizde tercih ettiğiniz teknik altyapı ile tamamen uyumlu şekilde tercih edeceğiniz lisanslı bir kontrol paneliyle web operasyonlarınızda değişen tüm ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Web sitesinin çeşitli hizmetlerinin optimize edilmesi ve daha profesyonel bir kontrol bu şekilde sağlanabilir. Hosting satın alma seçenekleri veya en uygun lisanslar ile diğer web hizmetleri için daha.net uzmanlığına her zaman güvenle başvurabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu