Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4’e Özel Horizon Zero Dawn PC’ye Geliyor

Horizon Zero Dawn, Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur.

2017’nin başlarında PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise PS4’e özel Horizon Zero Dawn PC’ye geliyor. Horizon Zero Dawn PC sürümü ilerleyen dönemlerde oyuncularla buluşacak.


Bir rapora göre, 2017’de piyasaya çıkan PlayStation 4’e özel Horizon Zero Dawn oyunu, Windows PC’ye geliyor. Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Horizon Zero Dawn, robot yaratıklarla dolu bir dünyada geçen, çok beğenilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Guerrilla Games’in mülkiyeti Sony’ye aittir ve oyunları PlayStation platformlarına özeldir.

PlayStation 4'e Özel Horizon Zero Dawn PC'ye Geliyor

Horizon Zero Dawn PC’ye geliyor

Kotaku, Horizon Zero Dawn’ın bu yıl ilk kez PlayStation dışındaki bir platformda PC’de çıkacağını bildirdi. Raporda “Steam ve Epic Games Store’da” yer alacağı da belirtildi.

Örneğin Horizon: Zero Dawn’ın “Frozen Wilds” isimli ek paketinin, PC sürümde olup olmayacağı bilinmiyor. Ayrıca oyunun nasıl bir sistem gereksinimi isteyeceği bilinmezler arasında.

Sony tarafından yayımlanan Death Stranding (Guerrilla’nın oyun motoruna dayanan) PC için de bağlı . Ve şirketin PlayStation bölümü olan Sony Interactive Entertainment, geçen yıl PC için Epic Games Store aracılığıyla ReadySet Heroes’u yayınladı .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu