Tiktok Takipçi Satın Al

Honor V30 Pro, Gelmiş Geçmiş En Yüksek DxOMark Puanını Aldı

Akıllı telefon endüstrisinde, DxOMark kendisini mobil fotoğrafçılık ve videografi için ünlü bir kıyaslama otoritesi olarak belirlemiştir.

Şirket başlangıçta profesyonel sınıf ve dijital el kameralarına odaklanmıştı, ancak o zamandan beri akıllı telefonları da içerecek şekilde şekillendi.


DxOMark, Honor V30 Pro‘nun şimdiye kadar verilen en yüksek ikinci derece olan 122 puan elde ettiği son incelemesini açıkladı. Honor, üst ve üçüncü en yüksek DxOMark skorlu akıllı telefon, Huawei Mate 30 Pro 5G ve Huawei Mate 30 Pro’ya sahip Huawei’nin bir alt şirketi.

Honor V30 Pro DxOMark Puanı

Kamera fotoğrafçılığı alanında, Honor V30 Pro, yakınlaştırma özelliği kamera modülünün en çok vurgulanan ve en iyi alınan yönü olan etkileyici bir 133 puan aldı. Ayrıca videografide 100 puan elde etti ve stabilizasyon yöntemleri, hızlı otomatik odaklama ve renk üretimi için övgü aldı.

Honor’un V30 serisi, yazılım ve donanım işbirliği yoluyla sistemik görüntüleme teknolojisi çerçevesi için bir Matrix Kamera teknolojisine sahipti. Daha basit bir ifadeyle, yakışıklı iyi bir donanım ve iyi programlanmış algoritma yazılımı ile optimize edilmiştir ki bu endüstri lideri bir puan elde yardımcı oldu. 

Honor V30 Pro, Gelmiş Geçmiş En Yüksek DxOMark Puanını Aldı

Kamera modülü, ana lens olarak f / 1.8 diyafram açıklığına sahip özelleştirilmiş Sony IMX600 RYYB 40 megapiksel sensöre, f / 2.4 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel telefoto sensöre ve 109 derece f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 12 megapiksel sinema lensine sahip görüş alanı.

Özellikle, Honor Başkan Yardımcısı Xiong Junmin, puanları, daha yüksek piksel sayısının daha iyi görüntülere dönüşmediğini, ancak optik, sensör, cips, algoritma ve daha fazlasının bir kombinasyonunun, derecelendirmelerle desteklendi. Bu, Çinli bir mikroblog sitesi olan üst düzey yöneticiler resmi Weibo hesabında paylaşıldı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu